جمعه 12 سپتامبر 2008 10:57
نصیحت شریعتمداری به محسن رضایی

نصیحت برادارانه ما به این سایت و برادر محسن رضایی مسئول این سایت آن است كه اگر می‌خواهند سیاست‌بازی كنند هرگز با نظرات حضرت امام ره، بازی نكنند، و اگر با هر گروهی برای كسب قدرت ائتلاف می‌كنند با تحریف كنندگان نظر امام راحل ره، فالوده نخورند. مدیرمسئول روزنامه كیهان گفت: نصیحت برادارانه ما به […]

نصیحت برادارانه ما به این سایت و برادر محسن رضایی مسئول این سایت آن است كه اگر می‌خواهند سیاست‌بازی كنند هرگز با نظرات حضرت امام ره، بازی نكنند، و اگر با هر گروهی برای كسب قدرت ائتلاف می‌كنند با تحریف كنندگان نظر امام راحل ره، فالوده نخورند.

مدیرمسئول روزنامه كیهان گفت: نصیحت برادارانه ما به برادر محسن رضایی و مسئول سایت وی این است كه اگر می‌خواهند سیاست‌بازی كنند، هرگز با نظرات حضرت امام (ره)، بازی نكنند. 
حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه كیهان در گفتگو با خبرگزاری فارس در واكنش به مطلب یكی از سایت‌ها با عنوان مدیر كیهان و كشف نسخه متفاوت از صحیفه امام، گفت: ترفندی كه این سایت آگاهانه یا ناخودآگاه در حمایت از تحریف‌كنندگان از نظر حضرت امام ره، به كار گرفته خنده‌دار است.
وی ادامه داد: در یادداشت دیروز كیهان با عنوان می‌ترسید؟ حق دارید! به تحریف نظر صریح حضرت امام ره، از سوی مدعیان اصلاحات كه با هدف حمله به آیت‌الله مصباح یزدی صورت گرفته بود پرداختیم و با ارایه اسناد غیرقابل انكار از صحیفه حضرت امام ره، نشان دادیم كه داستانی كه این جماعت به حضرت امام ره نسبت داده‌اند، كذب محض و تحریف آشكار نظرات آن بزرگوار است.
مدیر مسئول روزنامه كیهان تصریح كرد: مدعیان اصلاحات به نقل از مرحوم آیت‌الله توسلی البته بعد از فوت ایشان آورده بودند پس از شهادت حاج شیخ فضل‌اله محلاتی برادران سپاه با بیت امام تماس گرفته و به حاج احمد آقا گفتند اگر امام تایید كند آقای فلانی را به عنوان جانشین آقای محلاتی خدمتتان معرفی می‌كنیم.
شریعتمداری ادامه داد: تا مرحوم حاج احمد آقا این پیام را به امام رسانید، امام به رسم عادت همیشگی‌شان كه مخالفت شان را با پشت دست نشان می‌دادند، با دستشان به او اشاره كرده و گفتند كه نخیر و افزودند:«من بیایم این آقا را به عنوان نماینده خودم در سپاه بگذارم كه برود منویات و نظرات پدر خانمش آقای… را پیاده كند و سپاه را وارد این مسایل كند؟»
شریعتمداری با تاكید بر اینكه كیهان طی چند فراز از یادداشت‌ دیروز و با ارایه چند سند از صحیفه حضرت امام ره، از جعلی بودن این داستان پرده‌ برداشته، افزود: شخصیت مورد نظر مدعیان اصلاحات، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی عراقی داماد آیت‌اله مصباح یزدی است و از آنجا كه دروغگویان كم حافظه و تحریف‌كنندگان نظرات امام ره، رسوا شده‌اند باید گفت آقای محمدی عراقی قبل از شهادت شهید محلاتی با حكم حضرت امام ره، قائم مقام ایشان در سپاه بودند.
وی تصریح كرد: بعد از شهادت شهید محلاتی نیز تا چند ماه بعد از پایان جنگ، یعنی از اسفند ماه 1364 تا اسفند 1367 آقای محمدی عراقی به دستور و حكم حضرت امام ره، وظیفه نمایندگی حضرت امام ره در سپاه پاسداران را بر عهده داشت.
مدیرمسئول كیهان در ادامه گفت: ما نوشته بودیم مگر نه اینكه مطابق داستان شما، حضرت امام ره نگران بوده‌اند كه مبادا آقای محمدی عراقی نظرات پدر همسرشان یعنی آیت‌الله مصباح یزدی را در سپاه پیاده كند پس چرا همان حضرت امام ره، ایشان را در حساس‌ترین دوران سپاه یعنی دوران جنگ در این سمت گمارده‌اند؟ نظر حضرت امام ره، كه صریح است و مكتوب و این واقعیت هم كه آقای محمدی عراقی در تمامی طول دوران جنگ در سمت یاد شده بوده‌اند قابل انكار نیست پس بدون كمترین تردیدی باید گفت كه شما آقایان مدعی اصلاحات دروغگو، تهمت‌زننده، و تحریف‌كننده نظرات امام راحل هستید.
شریعتمداری تاكید كرد: این سایت متعلق به آقای محسن رضایی است كه متاسفانه در این تحریف نقش رسانه تحریف‌كنندگان را بر عهده داشت و با تمسك به ترفند فرار به جلو‌ و در یك اقدام ناشیانه، صفحه 313 از جلد 21 صحیفه امام ره، را كلیشه كرده است و با ذوق زدگی كودكانه‌ای نوشته است كه برخلاف ادعای كیهان، این صفحه مربوط به حكم انتصاب آقای عبدالله نوری به نمایندگی امام ره در سپاه است و نه حكم انتصاب آقای محمدی عراقی كه باید گفت: مگر كیهان چیزی غیر از این نوشته بوده است.
وی ادامه داد: كیهان برای نشان دادن اینكه ادعای تحریف‌كنندگان نظر امام ره دروغ محض و داستان مزبور جعلی است با استناد به سخنان حضرت امام در شهادت شهید محلاتی – صحیفه امام جلد 19 ص 496 و ارایه حكم انتصاب آقای عبدالله نوری، صحیفه امام جلد 21 ص 313 ثابت كرده بود كه در این فاصله چند ساله تا پایان جنگ تحمیلی آقای محمدی عراقی مسولیت نمایندگی حضرت امام ره در سپاه را بر عهده داشته است و امام راحل ره در حكم انتصاب آقای عبدالله نوری كه ضمنا پایان مسئولیت آقای محمدی عراقی نیز هست از خدمات ایشان تقدیر و تشكر كرده است.
مدیر مسئول روزنامه كیهان تصریح كرد: حالا باید از این سایت پرسید كجای این سند غیر واقعی است كه با بوق و كرنا اعلام كرده‌اند این صفحه از صحیفه امام ره، مربوط به حكم انتصاب آقای عبدالله نوری است خب كیهان هم این سند را با همین عنوان آورده بود تا نشان دهد آقای محمدی عراقی از شهادت شهید محلاتی تا انتصاب آقای عبدالله نوری مسئولیت نمایندگی امام ره در سپاه را برعهده داشته است.
وی گفت: نصیحت برادارانه ما به این سایت و برادر محسن رضایی مسئول این سایت آن است كه اگر می‌خواهند سیاست‌بازی كنند هرگز با نظرات حضرت امام ره، بازی نكنند، و اگر با هر گروهی برای كسب قدرت ائتلاف می‌كنند با تحریف كنندگان نظر امام راحل ره، فالوده نخورند.

کاروان طریق القدس

آرشیو