شنبه 20 سپتامبر 2008 15:54
آقاي دكتر آرزو به جاي آقاي عطايي پور معرفي گرديد.

امروز و در مراسمي در اين دانشگاه برگزار شد توديع و معارفه معاونت امور دانشجويي و فرهنگي دانشگاه امير كبير در اين مراسم كه با حضور مسئولين دانشگاه و فعالين دانشجويي برگزار شد، آقاي دكتر آرزو به جاي آقاي عطايي پور معرفي گرديد. به گزارش خبرنگار بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیر کبیر ،جلسه توديع و […]

امروز و در مراسمي در اين دانشگاه برگزار شد

توديع و معارفه معاونت امور دانشجويي و فرهنگي دانشگاه امير كبير

در اين مراسم كه با حضور مسئولين دانشگاه و فعالين دانشجويي برگزار شد، آقاي دكتر آرزو به جاي آقاي عطايي پور معرفي گرديد.

به گزارش خبرنگار بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیر کبیر ،جلسه توديع و عارفه مسئولين قديم و جديد معاونت امور دانشجويي امروز و با حضور رئيس دانشگاه، معاونين امور فرهنگي و دانشجويي، مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه، روساي دانشكده ها و جمعي از فعالين تشكل هاي دانشجويي برگزار شد.

در اين مراسم عطايي پور گزارشي از عملكرد اين معاونت در دوران تصدي اين سمت را ارائه داد.

همچنين در اين مراسم دكتر آرزو – رياست جديد معاونت امور دانشجويي و فرهنگي – در سخناني، مهمترين محورهاي كاري خود را؛ ارتقاي مسائل صنفي دانشجويان، تكريم علمي و انساني دانشجو، افزايش كيفيت مسائل صنفي دانشگاه، ايجاد شاخصه هاي كمي و كيفي در امور دانشجويي و همچنين سالم سازي فعاليت هاي دانشجويي بيان كرد.

لازم به ذكر است دكتر آرزو در سوابق خود رياست دانشكده مكانيك، رياست معاونت دانشجويي و فرهنگي، رياست ستاد شاهد و امور ايثارگران دانشگاه را دارا مي باشد. دكتر آرزو به دليل دارا بودن سوابق روشن مديريتي در دانشگاه، كارنامه مثبتي نزد دانشجويان دارد و به همين دليل دانشجويان هم از ايشان بهبود شرايطشان را انتظار دارند.

لازم به ذكراست اين تغيير و تحول در پي استعفاي عطايي پور كه به مدت 2 سال رياست كميته دانشجويي را بر عهده داشته است صورت مي گيرد.

کاروان طریق القدس

آرشیو