جمعه 26 سپتامبر 2008 12:01
همراهی همسر رئیس جمهور فرانسه با یک گروه شیطان پرست

“کارلا برونی سارکوزی” از حضور مشترکش با یک گروه موسیقی متالیکا (هوی متال) بر روی صحنه سخن گفت و از دعوت از سوی این گروه برای اجرای مشترک خبر داد. به گزارش شیعه نیوز ، در پی انتشار خبر همکاری همسر رییس جمهور فرانسه با یکی از گروه های موسیقی شیطان پرستان، شبکه تلویزیونی بی […]

“کارلا برونی سارکوزی” از حضور مشترکش با یک گروه موسیقی متالیکا (هوی متال) بر روی صحنه سخن گفت و از دعوت از سوی این گروه برای اجرای مشترک خبر داد.

به گزارش شیعه نیوز ، در پی انتشار خبر همکاری همسر رییس جمهور فرانسه با یکی از گروه های موسیقی شیطان پرستان، شبکه تلویزیونی بی بی سی وی را برای مصاحبه به استودیوی یکی از برنامه های زنده خود دعوت کرد.

“کارلا برونی سارکوزی” در این برنامه یکی از آهنگهای آلبوم جدید خود را بصورت زنده اجرا کرد که موضوع آن عشق و اعتیاد بود. بانوی اول فرانسه در این اثر خود از وابستگی به عشق خواند و به سوال مجری برنامه که آیا خودش این حس را تجربه کرده است پاسخ مثبت داد.

برونی همچنین در مورد حضور مشترکش با یک گروه موسیقی متالیکا (هوی متال) بر روی صحنه سخن گفت و از دعوت از سوی این گروه برای اجرای مشترک خبر داد. با این حال برونی گفت نه مخالف این گروه است و نه هوادار آن و قصدش از همراهی با این گروه اجرای موسیقی است.

گفتنی است گروه متالیکا یکی از معروفترین گروه های موسیقی شیطان پرستی است. در سال 1981 یک نوازنده درام به نام “لارس الریچ” با انتشار آگهی فراخوان تشکیل گروه هوی متال را اعلام کرد و پس از مدتی موفق به جزب افراد مختلفی شد.

به اعتقاد کارشناسان فعالیت این گروه ها مانند گروه هوی متال تا به حال به صورت غیر قانونی و زیر زمینی در ظاهر و در باطن با حمایت سازمان جاسوسی آمریکا با شعارهای اجتماعی و اعتراضی ادامه و گسترش یافته است. 

 
 
کاروان طریق القدس

آرشیو