شنبه 03 ژانویه 2009 12:06
مشعل : مطمئن باشيد ما پيروزيم

رهبر سياسي جنبش حماس خطاب به سران عرب گفت: مطمئن باشيد كه در اين جنگ ما پيروز مي شويم. به گزارش «شبكه خبر دانشجو» به نقل از منابع خبري سوري، خالد مشعل رهبر سياسي جنبش حماس گفت: حماس خود را براي نبرد با نيروهاي زميني رژيم صهيونيستي آماده كرده است. رهبر سياسي جنبش حماس كه […]

رهبر سياسي جنبش حماس خطاب به سران عرب گفت: مطمئن باشيد كه در اين جنگ ما پيروز مي شويم.

به گزارش «شبكه خبر دانشجو» به نقل از منابع خبري سوري، خالد مشعل رهبر سياسي جنبش حماس گفت: حماس خود را براي نبرد با نيروهاي زميني رژيم صهيونيستي آماده كرده است.

رهبر سياسي جنبش حماس كه در شبكه تلويزيوني سوريه صحبت مي كرد اعلام كرد: ما آماده هر نوع برخورد در اين جنگ هستيم و خود را براي نبرد با آن آماده كرده ايم.

مشعل افزود: دنيا مطمئن باشد كه جنبش حماس و مقاومت مردمي فلسطين در اين جنگ پيروز خواهد شد.

وي با اشاره به اينكه برخي رهبران كشورهاي اروپايي و عربي در تماس با حماس خواسته اند كه زمينه هاي آتش بس را فراهم كند، اظهار داشت: حماس در صورتي به آتش بس مي انديشد كه رژيم صهيونيستي حملات خود را متوقف كرده و دست از محاصره بكشد.

دبير سياسي جنبش حماس در اين خصوص افزود: خواسته ما براي همه مشخص است؛ پايان يافتن فوري تهاجم، پايان يافتن محاصره و همچنين باز شدن گذرگاه هاي غزه.

مشعل خطاب به سران دنياي عرب تاكيد كرد: بيش از اين از رژيم صهيونيستي حمايت نكنيد و به مردم غزه دارو و تجهيزات پزشكي ارسال كنيد.

در هشمين روز تهاجم نيروهاي هوايي و دريايي رژيم صهيونيستي به نوار غزه بيش از 430 فلشطيني به شهادت رسيده و بيش از 2000 نفر به مجروح شده اند.

کاروان طریق القدس

آرشیو