دوشنبه 19 ژانویه 2009 06:11
تجمع دانشجويان و تجليل از سفراي کشورهاي حامي غزه
مسئول روابط عمومي سازمان بسيج دانشجويي کشور از برگزاري تجمع تاريخي دانشجويان سراسر کشور در دانشگاه تهران خبر داد و گفت: در اين تجمع که اول بهمن ماه برگزار مي‌شود از سفراي کشورهاي حامي غزه قدرداني و تجليل خواهد شد.

اسماعيل احمدي تصريح کرد: در اين تجمع تاريخي که سفراي کشورهاي سوريه، ونزوئلا، بوليوي، موريتاني و قطر حضور دارند، دانشجويان به پاس اتخاذ مواضع قاطعانه و انقلابي سران اين کشورها در بحران غزه و حمايت از مردم مظلوم فلسطين و محکوميت حملات رژيم غاصب اسرائيل از سفراي اين کشورها در ايران قدرداني و تجليل به‌عمل‌مي‌آورند.

مسئول روابط عمومي سازمان بسيج دانشجويي کشور افزود: اين تجمع بزرگ و تاريخي ساعت 11 صبح روز سه‌شنبه (اول بهمن) در صحن دانشگاه تهران آغاز مي‌شود و دانشجويان بعد از اقامه نماز ظهر و عصر به سمت مجتمع 13آبان (لانه جاسوسي سابق) راهپيمايي کرده و بار ديگر طلايه‌داري و پرچم‌داري جنبش دانشجويي در استکبارستيزي و همچنين ولايت‌مداري دانشجويان ايران اسلامي را به جهانيان ثابت مي‌کنند.
وي همچنين در خصوص سخنرانان اين تجمع بزرگ دانشجويي گفت: نمايندگان دفتر حماس، جهاد مقاومت اسلامي و همچنين حزب‌الله لبنان در تهران در مقابل لانه جاسوسي سخنراني مي‌کنند.
احمدي در پايان يادآور شد: از تمام دانشجويان دعوت مي‌شود با حضورشان در اين تجمع و ائتلاف بزرگ که در راستاي لبيک‌‌گويي به پيام تاريخي مقام معظم رهبري و پاسداشت مقاومت اسلامي، پيروزي فلسطين و شکست وقيحانه اسرائيل برگزار مي‌شود، حضور يابند.
نفل از خبرگزاری برنا.
کاروان طریق القدس

آرشیو