چهارشنبه 04 فوریه 2009 15:38
کروبی :با خاتمي و ميرحسين تباني نکردم/ کنار کشيدن در دقيقه 90 را ناپسند مي‌دانم

به گزارش گروه سياسي «شبکه خبر دانشجو» به نقل از پايگاه اطلاع رساني حزب اعتماد ملي، مهدي کروبي در اهواز در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه آيا در دقيقه 90 از رقابت هاي انتخاباتي کنار خواهيد کشيد؟ و آيا تباني ميان شما و آقاي ميرحسين موسوي و خاتمي وجود دارد؟ گفت: روابط بسيار حسنه اي […]

به گزارش گروه سياسي «شبکه خبر دانشجو» به نقل از پايگاه اطلاع رساني حزب اعتماد ملي، مهدي کروبي در اهواز در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه آيا در دقيقه 90 از رقابت هاي انتخاباتي کنار خواهيد کشيد؟ و آيا تباني ميان شما و آقاي ميرحسين موسوي و خاتمي وجود دارد؟ گفت: روابط بسيار حسنه اي در ميان جناح هاي اصلاح طلب وجود دارد و هيچ تباني در ميان نيست؛ هم من و هم نزديکان ميرحسين موسوي تاکيد دارند که هر فردي که تمايل داشت بايد کانديدا شود و اقدام خوبي است، اما من چون ماههاست که حضور خود را اعلام کرده ام و جداي از اراده و خصوصيات فردي، در فعاليت سياسي کنار کشيدن در دقيقه 90 را ناپسند مي دانم، ضمن رفاقتم با ديگر دوستان خود را در معرض رأي مردم قرار مي دهم و از صحنه انتخابات کنار نخواهم رفت.

وي در پاسخ به سوال ديگري مبني بر اينکه کنار کشيدن شما موجب شکسته نشدن آرا مي شود، گفت: اگر تمايل داريد که آرا پخش شود بايد از من که ماههاست در صحنه حضور دارم حمايت شود و نه دوستاني که هنوز آمدنشان در تعليق است.

دبيرکل حزب اعتماد ملي افزود: گاهي رفتارهاي نجيبانه منجر به اين مي شود که فرد بدهکار هم شود و نسبت به فرد طلبکار شوند.

کروبي گفت: من در صحنه حضور دارم و دائم از من سوال مي کنند چرا کنار نمي رويد؟ اما چرا نمي پرسيد آنهايي که در صحنه حضور نمي يابند چرا حداقل حمايت نمي کنند؟

کاروان طریق القدس

آرشیو