پنج‌شنبه 29 ژانویه 2009 12:02
حاميان چراغ سبز به رئيس‌جمهور جديد آمريكا خود را ضايع نكنند
دبير شوراي نگهبان گفت: به برخي از گروهك هاي منفور و مطرود جامعه كه درصدد برقراري ارتباط با آمريكا، ديدار با اوباما و چراغ سبز نشان دادن به رئيس جمهور آمريكا برآمده‌اند، هشدار مي‌دهم كه خود را بيش از اين ضايع نكنند.
به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، آيت الله احمد جنتي دبير شوراي نگهبان در حاشيه نشست خبري امروز پنج‌شنبه خود به عنوان رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي در تشريح برنامه‌هاي دهه فجر، به خبرنگاران گفت: آمريكا در كشور ما سهمي ندارد و قدرت و عزت فقط مخصوص خداوند و مردم است و آنها كه درصدد برقراري ارتباط با آمريكا، ديدار با اوباما و چراغ سبز نشان دادن به رئيس جمهور آمريكا برآمده‌اند، فقط درد سر و زحمت درست مي‌كنند.
وي خطاب به اين افراد گفت: اين راه را نرويد و به آمريكا وابستگي پيدا نكنيد و مردم را نرنجانيد و هشدار مي‌دهم كه خود را بيشتر از اين ضايع نكنند.
جنتي افزود: كساني كه قدر اين انقلاب را نمي دانند و هنوز گرايش هاي غربي و آمريكايي دارند تلاش مي كنند رضايت آنها را فراهم و به آنها وابستگي پيدا كنند.
دبير شوراي نگهبان، انقلاب اسلامي را باعث عزت و اقتدار جمهوري اسلامي ايران دانست و گفت: قدرت هاي بزرگ از مردم ما حساب مي برند.
وي با بيان اينكه آمريكا آنقدري كه از انقلاب اسلامي حساب مي برد از هيچ جاي ديگر حساب نمي برد، هدف اصلي انقلاب اسلامي ايران را حاكميت الله دانست و گفت: اجراي عدالت، مبارزه با ظلم، تبعيض و فساد، حمايت از مستضعفان و محرومان و آزاديخواهي از دستاوردهاي اين انقلاب است.
جنتي افزود: ما توانستيم قدرت نظام شاهنشاهي را بشكنيم و دست امريكا را از كشور قطع و آنها را از رسيدن به منافعشان مأيوس كنيم و حكومتي تشكيل دهيم كه در دنيا از جهت استقلال، نمونه است.
وي يادآور شد: البته تا رسيدن به قله مورد نظر حضرت امام (ره)، انقلاب و مردم، فاصله اي طولاني داريم و بايد سال ها براي رسيدن به آن تلاش كنيم ولي همين درصدي كه به دست آمده بسيار گرانقيمت است و ارزش دارد.
دبير شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي همچنين از رسانه ها خواست در ايام الله دهه فجر، حقايق انقلاب را به مردم، به خصوص جوانان بيش از پيش منتقل و آنها را با اهداف انقلاب اسلامي آشنا كنند.
کاروان طریق القدس

آرشیو