جمعه 30 ژانویه 2009 09:34
اظهارات غلوآمیز همسر تاج زاده درباره خاتمی و خودش:حسین زمانه براي احياي دين جدت قیام کن، ما زینب وار پشتیبانت هستیم!

همسر مصطفی تاج زاده عضو شورای مرکزی حزب مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب در نوشته ای غلوآمیز که به روایت وی ازجلسه مجمع زنان اصلاح طلب با خاتمی اختصاص داردف خطاب به وی نوشت: حسين زمانه! براي احياي دين جدت قيام كن و براي احياي انقلابي كه پدرت روح الله خميني رهبري كرد. تو نشستن […]

همسر مصطفی تاج زاده عضو شورای مرکزی حزب مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب در نوشته ای غلوآمیز که به روایت وی ازجلسه مجمع زنان اصلاح طلب با خاتمی اختصاص داردف خطاب به وی نوشت: حسين زمانه! براي احياي دين جدت قيام كن و براي احياي انقلابي كه پدرت روح الله خميني رهبري كرد. تو نشستن را مپسند ما هم زينب وار پشتيبانيت مي كنيم و آمده ايم، براي بيعت براي تجديد پيمان و محكم كردن ميثاق ها.

به گزارش رجانیوز، فخرالسادات محتشمی پور در وبلاگ شخصی خود نوشت: وقتي در آخرين جلسه مجمع زنان اصلاح طلب دوستان تصميم گرفتند براي دعوت از آقاي خاتمي با او ملاقات كنند، بلافاصله از دفتر درخواست وقت كرديم. روز يك شنبه بعد از جلسه هيئت رئيسه و مسئولين كميته ها خبر گرفتيم كه روز چهارشنبه ساعت 12 مي توانيم ايشان را ملاقات كنيم و بلافاصله دوستان را مطلع كرديم. روز سه شنبه در جلسه عمومي مجمع اعضاء در مورد محور بحث هاي قابل طرح در جلسه ديدار با خاتمي، گفتگو كردند و نمايندگاني كه بايد صحبت كنند، تعيين شدند. نظرات اعضاء در مورد بيانيه تحليلي به مناسبت 30 سالگي انقلاب اسلامي ارائه شد و بعد هم نمايندگان بويش دعوت از خاتمي آمدند تا به قول خودشان حرف آخر را از زنان بشنوند و ما هم گفتيم فردا نزد خاتمي مي رويم تا حرف آخر را بزنيم و بشنويم.

وی در بخش دیگری از نوشته خود به نقل قول هایی از این جلسه اشاره کرده و افزود: گلدسته نماينده زنان اصلاح طلب گلستان با تقديم چند شاخه گل نرگس از طرف زنان اصلاح طلب گفت: ما نماينده زناني هستيم كه در زمان شما در نهادهاي مدني فعال شدند و هويت يافتند و كمترين مشكل را در خانواده ها دارند و آمده ايم بگوييم به تعهد خود كه فدا كردن جان در راه ايران است، عمل كنيد. عليرغم همه سختي ها و صعوبتي كه همه ما از آن مطلعيم.

همسر تاج زاده اضافه کرد: آخرين نفر نماينده زنان اصلاح طلب لرستان بود كه با خاتمي از رسم لرها گفت كه در غائله هاي بزرگ كه دعواها سخت ادامه دارد، زنان بزرگ را مي برند تا به حرمت آنان غائله ختم شود و از خاتمي خواست بيايد و از پشتيباني لرها مطمئن باشد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: حالا نوبت خاتمي بود كه سخن بگويد او كه هروقت گروهي براي خواندنش به عرصه انتخابات مي آيند و مي گويند و مي سرايند و پافشاري مي كنند، كمردرد مزمنش عود مي كند و لابد قلب مهربانش تير مي كشد و سرش به درد مي آيد و دلش براي اين كه همه دلواپسي هاي مردم كشورش و همه دغدغه هاي كوچك و بزرگ آنان و نگراني هايشان يكباره به قلب مهربان او منتقل مي شود و به همه وجودش هجوم مي آورد و در عوض خلوص و صفا و صداقت مردمش او را به وجد مي آورد. آنگاه اين مرد باراني مي شكفد و طنازي مي كند. اصرار و سماجت ها را كه مي بيند و غصه ها و دغدغه ها را براي عوض شدن فضاي سنگين جلسه مي گويد “رفته گل بچينه” و زنان مي گويند تا بله نگيريم نمي رويم. ما مادران ايرانيم. دلمان براي بچه هايمان فرزندان ايران اين روزها سخت مي تپد و اين سينه انگار مي خواهد شكافته شود.

محتشمی پور در بخش پایانی این نوشته، غلو درخصوص خاتمی و حتی خود را به بالاترین درجه رسانده و نوشت: حسين زمانه! براي احياي دين جدت قيام كن و براي احياي انقلابي كه پدرت روح الله خميني رهبري كرد. تو نشستن را مپسند ما هم زينب وار پشتيبانيت مي كنيم و آمده ايم، براي بيعت براي تجديد پيمان و محكم كردن ميثاق ها.

کاروان طریق القدس

آرشیو