سه‌شنبه 03 فوریه 2009 06:49
پاسخ اعتماد ملى به کاريکاتور خواندن کروبى از سوى آرمين

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در واکنش به سخنان محسن آرمین که کروبی را کاریکاتوری از موسوی دانسته بود، گفت: تا زمانی که چنین افرادی همچون گذشته صحنه گردان باشند، اصلاح طلبان راه به جایی نخواهند برد. محمدباقر ذاکری، عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در پاسخ به سخنان محسن آرمین مبنی بر اینکه […]

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در واکنش به سخنان محسن آرمین که کروبی را کاریکاتوری از موسوی دانسته بود، گفت: تا زمانی که چنین افرادی همچون گذشته صحنه گردان باشند، اصلاح طلبان راه به جایی نخواهند برد.

محمدباقر ذاکری، عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در پاسخ به سخنان محسن آرمین مبنی بر اینکه «کروبی کاریکاتور میرحسین موسوی است و ما به کاریکاتور رأی نخواهیم داد»، به پایگاه اطلاع رسانی حزب اعتماد ملی، گفت: از کسانی که در دوران تاخت و تازشان در مجلس ششم و دولت اصلاحات بدترین توهین ها را به ارکان نظام جمهوری اسلامی داشته اند، هیچ انتظاری نیست که به آقایان کروبی و میرحسین موسوی توهین نکنند.
نماینده مردم قوچان در مجلس ششم شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت: نتیجه رفتار این جمعیت بدگو را که در عالم توهم و خیال به سر می برند، تاکنون همگان دیده اند.
ذاکری در پایان تأکید کرد: تا زمانی که چنین افرادی همچون گذشته صحنه گردان باشند، اصلاح طلبان راه به جایی نخواهند برد.
کاروان طریق القدس

آرشیو