سه‌شنبه 03 فوریه 2009 08:13
حق شناس : بسيجيان هيچ‌گونه چشم‌داشتي به سهميه دانشگاه ندارند

حق‌شناس مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه اميركبير گفت: در حال حاضر افراد فعال در بسيج دانشجويي افرادي مخلص هستند كه كوچكترين چشم داشتي به سهميه براي ورود به دانشگاه ندارند و هرجا كه لازم باشد با حضور به موقع خود از آرمان‌ها دفاع مي‌كنند. حسنعلي حق‌شناس مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه اميركبير در گفت‌وگو با فارس در خصوص […]

حق‌شناس مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه اميركبير گفت: در حال حاضر افراد فعال در بسيج دانشجويي افرادي مخلص هستند كه كوچكترين چشم داشتي به سهميه براي ورود به دانشگاه ندارند و هرجا كه لازم باشد با حضور به موقع خود از آرمان‌ها دفاع مي‌كنند.
حسنعلي حق‌شناس مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه اميركبير در گفت‌وگو با فارس در خصوص نامه اخير بسيج دانشجويي به نمايندگان مجلس و فرمانده سپاه پاسداران در مورد لغو سهميه بسيجيان براي حضور در دانشگاه‌ها، اين نامه را برخواسته از متن دانشجويان مخلص و متعهد و بسيجي دانست.
وي تاكيد كرد: در حال حاضر افراد فعال در بسيج دانشجويي افرادي مخلص هستند كه كوچكترين چشم داشتي به اينگونه تسهيلات ندارند و هرجا كه لازم باشد با حضور به موقع خود از آرمان‌ها دفاع مي‌كنند.
اين فعال دانشجويي گفت: هم‌اكنون دانشجويان ممتاز در دانشگاه‌ها از افراد بسيج دانشجويي هستند و اين مسئله خود مويد اين نكته است كه بسيجيان براي حضور در دانشگاه‌ها نيازي به سهميه ندارند.
حق‌شناس اين مزايا را بهانه‌اي براي بهانه‌جويان دانست و تصريح كرد: همانطوري كه طي هفته‌هاي اخير موضع‌گيري طيف غيرقانوني تحكيم علامه را در مورد مسائل غزه ديديم و دشمني اين طيف به وضوح براي همه آشكار شد اين طيف در نشست‌ها و تريبون‌هاي سال‌هاي اخير نيز مسئله استفاده دانشجويان بسيجي از سهميه را دائما مورد انتقاد قرار مي‌داد و با جلو گيري از اجراي اين طرح دهان همه بدگويان بسته مي‌شود.
کاروان طریق القدس

آرشیو