دوشنبه 09 فوریه 2009 14:26
ذبح یک روحانی شیعه

به نقل از وبلاگ خبری اخبار پاراچنار (http://parachenar.blogfa.com/)«سیدرضی‏شاه کاظمی»، از روحانیون و وعاظ شیعه پاراچناری و از کارشناسان ارشد آموزش و پرورش پاکستان که صبح روز شنبه گذشته (9 آذرماه) در حین عزیمت به محل کار خود توسط تروریستهای یزیدی ربوده شده بود، توسط این تروریست‏ها ذبح شده و به شهادت رسید. در جریان ربودن […]

به نقل از وبلاگ خبری اخبار پاراچنار (http://parachenar.blogfa.com/)«سیدرضی‏شاه کاظمی»، از روحانیون و وعاظ شیعه پاراچناری و از کارشناسان ارشد آموزش و پرورش پاکستان که صبح روز شنبه گذشته (9 آذرماه) در حین عزیمت به محل کار خود توسط تروریستهای یزیدی ربوده شده بود، توسط این تروریست‏ها ذبح شده و به شهادت رسید.

در جریان ربودن این واعظ شیعی که پدر یک شهید نیز بود، 2 نفر از پرسنل پلیس محلی که در محل حاضر بودند، عکس‏العملی از خود نشان ندادند و حتی تروریست ها نزد آنها رفته، سلاح هایشان را گرفته و شهید سیدرضی شاه را با خود بردند.

بر اساس این گزارش، تروریست ها امروز به شیعیان پاراچنار در شهر پیشاور اطلاع دادند که او را به قتل رسانده‏اند و شیعیان باید برای تحویل گرفتن جسد او اقدام کنند.

در همین حال، تروریست ها در هفته گذشته نیز دو نفر دیگر از اهالی پاراچنار به نام‏های «دکتر سیدممتاز حسین» و «کربلایی ناصرعلی» را ربوده و با تماس با خانواده‏هایشان مبالغ هنگفتی را در قبال آزادی آنها مطالبه کرده‏اند.

شایان ذکر است که از دوران محاصره پاراچنار تاکنون، چندین نفر از شیعیان “پاراچنار” و “اورکزیی” توسط تروریست ها ربوده شده‏اند که چند نفر از آنها شهید و چند نفر دیگر با پرداخت پول آزاد شده‏اند.

بر اساس گزارش ابنا، تروریست ها که در جنگ پاراچنار به اهدافشان نرسیده‏اند، اینک می‏خواهند با حملات انتحاری و آدم‏ربایی، مناطق مختلف ایالت سرحد را برای شیعیان پاراچنار ناامن کنند.

تروریست ها روز گذشته نیز در “پیشاور” و “اورکزیی” دو حمله انتحاری علیه شیعیان انجام داده‏اند که این دو حمله باعث شهادت ده‏ها تن و زخمی شدن بیش از 170 نفر شده است.

کاروان طریق القدس

آرشیو