شنبه 14 فوریه 2009 14:07
نامه بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به جناب آقای پور محمدی پیرامون اظهارات ایشان در مورد شرکت نستله

باسمه تعالی     جناب آقای پورمحمدی ریاست محترم سازمان بازرسی کل کشور   سلام علیکم؛ شنیدن اظهارات اخیر شما در باب شرکت صهیونیستی نستله باعث بهت و حیرت جریان دانشجویی گردید. برای‌مان  این سوال جدی مطرح است که چگونه سازمان های دولتی با بازوهای قدرتمند اطلاعاتی و امنیتی از یافتن مستندات صهیونیستی بودن این […]

باسمه تعالی

 

 

جناب آقای پورمحمدی

ریاست محترم سازمان بازرسی کل کشور

 

سلام علیکم؛

شنیدن اظهارات اخیر شما در باب شرکت صهیونیستی نستله باعث بهت و حیرت جریان دانشجویی گردید. برای‌مان  این سوال جدی مطرح است که چگونه سازمان های دولتی با بازوهای قدرتمند اطلاعاتی و امنیتی از یافتن مستندات صهیونیستی بودن این شرکت ناتوان گشته­اند؟! حال آن­که تعدادی دانشجو با تلاشی اندک، شواهد معتبری برای حمایت‌های اقتصادی این شرکت از رژیم صهیونیستی یافته­اند!

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در نامه‌ای سرگشاده به وزیر صنایع از «هفت خوان مبارزه با حامیان اقتصادی رژیم صهیونیستی» سخن گفته بود. نامه ای که در آن به بررسی 7 شبهه اساسی که معمولا مخالفان تحریم حامیان اقتصادی رژیم صهیونیستی به آنها استناد می‌کنند، پرداختیم. و در این مدت متأسفانه باز هم بسیاری از آن استدلالات مخدوش، ناموجه و توجیه­گرِ وضع اسفناک موجود را می‌شنویم. و جالب آن‌که اخیراً شاهد این هستیم که جریان دانشجویی پیگیر تحریم کالاهای صهیونیستی، از طرف بعضی سایت‌ها که ادعای اصولگرایی هم دارند، «شرکت‌های تجاری رقیب» خوانده می‌شود!

وظیفه‌ی مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی تنها سخنرانی علیه رژیم صهیونیستی نیست، و انتظار می‌رود در حیطه‌ی کاری خود، تمام تلاش‌شان را برای ضربه زدن به منافع رژیم نامشروع صهیونیستی به کار گیرند. حرکات شعاری در مبارزه عملی با حامیان اقتصادی رژیم صهیونیستی، جریان دانشجویی را به این نتیجه می‌رساند که متأسفانه عمق پیوند این شرکت‌های صهیونیستی با برخی جریانات سیاسی بسیار بیشتر از آن بوده است که در ابتدا گمان می‌کرده­ایم. و بی­علت نیست که هر شرکتی که سابقه‌ای در ارتباط و یاری­رسانی به رژیم صهیونیستی دارد، برای بقا در ایران خود را ناچار به ایجاد پیوند اقتصادی با برخی حضرات سیاستمدار و مسئول در مملکت دیده است.

ما هرگز فراموش نخواهیم کرد که بعد از تجمع سال 1385 مقابل مجلس شورای اسلامی در اعتراض به حضور شرکت صهیونیستی نستله در ایران، مدیر روابط عمومی این شرکت در سوییس، بدون تکذیب رابطه‌شان با رژیم صهیونیستی، با حالت تحقیر آمیزی تهدید به اخراج کارگرانش کرده بود؛ گویی هنوز متوجه نشده­اند که زمان شاه و حکومت­های دست­نشانده‌ی غرب در این مملکت به سر آمده است!

جناب آقای پورمحمدی!

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان بخشی از جریان دانشجویی کشور، از شما می‌خواهد تا با تخصیص فوری وقت دیدار حضوری با دانشجویان پیگیر بحث تحریم حامیان اقتصادی رژیم صهیونیستی در ایران، به شنیدن شواهد، مستندات و براهین جریان دانشجویی در اثبات حمایت این شرکت­ها از رژیم اشغالگر قدس بپردازید.

 

و السلام علی من اتبع الهدی

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر

کاروان طریق القدس

آرشیو