یکشنبه 15 فوریه 2009 05:28
حضور نيافتن جاسبي در جلسات، انتقادات را افزايش مي دهد

فاطمه محمدي در گفت‌وگو با برنا  با بيان اينکه اگر مشکلي در اساسنامه دانشگاه آزاد وجود داشته باشد به ما مربوط است که در اين دانشگاه تحصيل مي‌کنيم، تصريح کرد: تشکل هاي دانشجويي دولتي ارتباطي با بدنه دانشجويي دانشگاه آزاد ندارند و از نظر ما خيلي از قواعد، اصول و چيزهايي که مي‌خواستيم در اين نهاد […]

فاطمه محمدي در گفت‌وگو با برنا  با بيان اينکه اگر مشکلي در اساسنامه دانشگاه آزاد وجود داشته باشد به ما مربوط است که در اين دانشگاه تحصيل مي‌کنيم، تصريح کرد: تشکل هاي دانشجويي دولتي ارتباطي با بدنه دانشجويي دانشگاه آزاد ندارند و از نظر ما خيلي از قواعد، اصول و چيزهايي که مي‌خواستيم در اين نهاد رعايت شده و در خصوص اساسنامه هم شورا را قبول داريم و حداقل به حرف مسئولان مملکت احترام مي‌گذاريم.

 

قائم مقام تشکيلات سازمان اسلامي دانشجويان ايران، سادا، افزود: تشکل‌هاي دانشجويي دانشگاه آزاد در خصوص کليت دانشگاه آزاد تعصب دارند و ما نسبت به مکاني که در آن درس خوانديم احساس تعلق داريم و همگي توافق نظر براي حمايت داريم. شايد در مسائل جزيي اتفاق‌نظر نداشته باشيم اما در خصوص حمايت از کليت دانشگاه آزاد اجماع‌نظر داريم.

  

دبير نشريات سادا با تاکيد بر اينکه اگر جنبش دانشجويي پيگير اين قضيه است ما هم جزيي از اين جنبش هستيم  گفت:  من هم وظيفه دارم به انتقادات جواب دهم و اين دفاع از مسئولان دانشگاه آزاد محسوب نمي‌شود.   قائم مقام تشکيلات سادا در پاسخ به اينکه فکر نمي‌کنيد آقاي جاسبي با حضور نيافتن خود در جلسات و پاسخ ندادن به انتقادها به اين حواشي دامن مي‌زند؟، تصريح کرد: نمي‌دانم چه بگويم. قطعا آقاي جاسبي هم با نبودن و حضور نيافتن آماج اين حرف‌ها را بيشتر مي‌کند و من فکر مي‌کنم که به دليل مشغله کاري زياد است. 

وي در پايان در پاسخ به اينکه آيا مشغله کاري بيش از آبرو و حيثيت فردي، اهميت دارد، گفت: به هر حال حس مي‌کنم آقاي جاسبي کارهاي مهم‌تر و قوي‌تري دارند تا بخواهند به اين مسائل برسند.

کاروان طریق القدس

آرشیو