یکشنبه 15 فوریه 2009 05:46
دانشگاه كمبريج؛ خانه فساد انگلیس

اين وضعيت اسفناك روز به روز وخيم تر مي‌شود به طوريكه در سال جديد تحصيلي ركورد خود را شكسته و به بالاترين حد فساد در طول تاريخ اين دانشگاه تبديل شده است. به گزارش جهان، برخي روزنامه‌هاي انگليسي در سرويس اجتماعي خود اخيرا به بررسي دانشگاه‌هاي مختلف انگليس پرداخته و در مورد دانشگاه كمبريج چنين […]

اين وضعيت اسفناك روز به روز وخيم تر مي‌شود به طوريكه در سال جديد تحصيلي ركورد خود را شكسته و به بالاترين حد فساد در طول تاريخ اين دانشگاه تبديل شده است.

به گزارش جهان، برخي روزنامه‌هاي انگليسي در سرويس اجتماعي خود اخيرا به بررسي دانشگاه‌هاي مختلف انگليس پرداخته و در مورد دانشگاه كمبريج چنين نوشته‌اند: دانشگاه كمبريج همواره به عنوان يكي از افتخارات انگليس به شمار مي رفته به ويژه افرادي كه از كشورهاي جهان سوم براي تحصيل به اين دانشگاه مي آيند، پس از بازگشت به كشورشان مدرك خود كه از اين دانشگاه دريافت كرده‌اند را يكي از افتخارات بسيار بزرگ مي‌دانند.

اين روزنامه‌هاي انگليسي در ادامه مي‌افزايند: اما متأسفانه اين دانشگاه در چند سال اخير به يك خانه فساد رسمي تبديل شده است. علت اين مسأله هزينه سنگين تحصيل در انگليس و به ويژه در اين دانشگاه است از همين رو بسياري از دانشجويان دختر براي تأمين اين هزينه‌ها به تن فروشي روي مي آورند.

اين روزنامه‌ها در ادامه مي‌نويسند: اين وضعيت اسفناك روز به روز وخيم تر مي‌شود به طوريكه در سال جديد تحصيلي ركورد خود را شكسته و به بالاترين حد فساد در طول تاريخ اين دانشگاه تبديل شده است. اين وضعيت حتي دامن دانشجويان سال اولي را گرفته است و آنان به محض ورود به فضاي دانشگاه و تنها پس از گذشت چند روز، به فاحشه هایی شبه رسمي تبديل مي شوند.

برخي از گزارشات اين روزنامه ها مي‌نويسند: وضعيت به وجود آمده بسيار تعجب برانگيز و به گونه اي غير قابل باور است و باید برای آن فکری شود.

کاروان طریق القدس

آرشیو