یکشنبه 15 فوریه 2009 06:05
جبهه متحد اصولگرايان با احمدي‌نژاد ديدار مي‌كند

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي حزب موتلفه اسلامي حبيب‌الله عسگراولادي دبير كل جبهه پيروان خط امام و رهبري در جمع دبيران استان‌ها و شهرستان‌هاي حزب موتلفه اسلامي اظهار داشت: اگر اهل ايمان براي رسيدن به هدف به صورت فردي و متفرق عمل كنند به نتيجه نمي‌رسند بلكه بايد به صورت تشكيلاتي […]

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي حزب موتلفه اسلامي حبيب‌الله عسگراولادي دبير كل جبهه پيروان خط امام و رهبري در جمع دبيران استان‌ها و شهرستان‌هاي حزب موتلفه اسلامي اظهار داشت: اگر اهل ايمان براي رسيدن به هدف به صورت فردي و متفرق عمل كنند به نتيجه نمي‌رسند بلكه بايد به صورت تشكيلاتي و جمعي عمل كنند.
وي افزود: جبهه متحد اصولگرايان جلسه‌اي را با احمدي‌نژاد برگزار خواهد كرد تا دغدغه‌ اصولگرايان را منتقل كنند.
عسگراولادي با تاكيد بر ضرورت وحدت ميان اصولگرايان در انتخابات رياست جمهوري دهم بيان داشت: استنباط بنده از ملاقات‌هايي كه اخيرا با مقام معظم رهبري انجام داده‌ايم اين است كه ايشان حضور حداكثري مردم در انتخابات رياست جمهوري‌ دهم را خواستار هستند و برداشت من از سخنان مقام معظم رهبري اين است كه رئيس‌جمهور آينده بايد راي‌اش از روساي جمهوري قبلي بيشتر باشد.
وي ادامه داد: به نظر بنده مقام معظم رهبري اعتقاد دارند كه هر كس مي‌خواهد از رئيس‌جمهور فعلي و دولت انتقاد كند بايد اين انتقاد صميمانه به دور از تخريب مطرح شود.
دبير كل جبهه پيروان خط امام و رهبري تصريح كرد: اقتدار بيشتر دولت دهم نسبت به دولت فعلي از ديگر دغدغه‌هاي مقام معظم رهبري است.
محمدنبي حبيبي دبير كل حزب موتلفه اسلامي نيز در اين اجلاس اظهار داشت: خط اصلي حزب موتلفه اسلامي در انتخابات رياست جمهوري دهم اين است كه يك نفر اصولگرا رئيس‌جمهور شود.
دبير كل حزب موتلفه اسلامي با تاكيد بر ضرورت وحدت ميان نيروهاي اصولگرا گفت: تعدد نامزدها موجب شكست راي مي‌شود و به همين دليل تمام تلاش خود را انجام مي‌دهيم تا اصولگرايان با يك نامزد در انتخابات رياست جمهوري هم شركت كنند.
حبيبي ادامه داد: عده‌اي فكر مي‌كنند دوم خرداد تمام شده ومي‌توان با چند نامزد اصولگرايان وارد صحنه انتخابات شد كه اين يك تفكر غلط است.
وي تصريح كرد: اگر فرض كنيم دوم خردادي‌ها با يك نامزد واحد در انتخابات شركت كنند در اين صورت تعداد نامزدهاي اصولگرا منجر به پيروزي دوم خرداد مي‌شود.
حبيبي تاكيد كرد: اصولگرايان هيچ راهي به جز رايزني و تعامل با يكديگر ندارند تا با يك نامزد واحد در انتخابات شركت كنند.
وي با بيان اينكه انكار ضرورت وحدت ناپختگي سياسي است بيان داشت: سرنوشت تمام گروه‌ها، احزاب و شخصيت‌هاي اصولگرا به هم گره خورده است و به همين دليل براي موفقيت در انتخابات نبايد سهم‌خواهي كنيم.
حبيبي اظهار داشت: حزب موتلفه اسلامي دغدغه‌اش پيروزي اصولگرايان است و به همين دليل از موقعيت‌ خود براي وحدت اصولگرايان استفاده مي‌كنيم.
هم چنين اسدالله بادامچيان قائم مقام حزب موتلفه اسلامي در اين اجلاس گفت: اگر حزب و تشكيلاتي مي‌خواهد موثر باشد بايد مصمم، قوي و با برنامه كار كند.
نماينده مردم تهران در مجلس در خصوص عملكرد مجلس هشتم بيان داشت: مجلس هشتم مجلس همدل و مقتدر است كه به دور از اصطعكاك‌هاي سياسي به دنبال حل مسائل كشور و مطالبات مردم است.
وي افزود: ما به دنبال وحدت حداكثري ميان جريان‌هاي اصولگرا هستيم كه در اين راستا مذاكراتي را نيز با آقاي احمدي‌نژاد كه جدي‌ترين نامزد اصولگرا هستند انجام خواهيم داد.
وي همچنين اظهار داشت: اصلاح‌طلبان و دوم خردادي‌ها همواره نشان داده‌اند به دنبال بازي سياسي هستند و به همين جهت است كه نام ميرحسين موسوي را مطرح مي‌كنند تا بتوانند از راي وي در انتخابات رياست جمهوري دهم استفاده كنند.
قائم مقام حزب موتلفه اسلامي تاكيد كرد: نتيجه انتخابات رياست جمهوري دهم بسيار مهم است و به همين دليل وحدت اصولگرايان بايد بيشتر از انتخابات‌هاي گذشته و بهتر از هميشه باشد.
بادامچيان در پايان افزود: در حال مذاكره و رايزني با ساير گروه‌ها و احزاب اصولگرا هستيم و در اين زمينه باهمراهي جامعه روحانيت مبارز و جامعه مدرسين حوزه علميه قم در ايجاد حركت منسجم براي مصلحت نظام سعي خود را به كار بنديم.

کاروان طریق القدس

آرشیو