دوشنبه 16 فوریه 2009 17:29
كدخدايي ؛ استاد دانشگاه تهران : تدفين شهدا در دانشگاه‌ها پاسداري از ايثارگري‌هاي آنان است

استاد دانشگاه تهران با اشاره به تدفين شهدا در دانشگاه‌ها گفت: بايد پاسدار اين ايثارگري‌ها باشيم و قطعاً حضور اين شهدا در جمع ما به ظاهر زندگان يادآور آخرت خواهد بود. عباسعلي كدخدايي عضو حقوقدان شوراي نگهبان و استاد دانشگاه تهران در حاشيه مراسم اربعين شهداي گمنام دفن شده در دانشگاه تهران در گفتگو با […]

استاد دانشگاه تهران با اشاره به تدفين شهدا در دانشگاه‌ها گفت: بايد پاسدار اين ايثارگري‌ها باشيم و قطعاً حضور اين شهدا در جمع ما به ظاهر زندگان يادآور آخرت خواهد بود.

عباسعلي كدخدايي عضو حقوقدان شوراي نگهبان و استاد دانشگاه تهران در حاشيه مراسم اربعين شهداي گمنام دفن شده در دانشگاه تهران در گفتگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس درباره تدفين شهدا در دانشگاه‌ها اظهار داشت: هر جا كه نشاني از شهدا باشد، نشاني از مقاومت و ايثارگري است و آثار و قبور اين شهدا براي ما يادآور ايثارگري و جانبازي‌هاي شهداي عزيز است و ديگر اينكه، اين نعمتي كه خداوند متعال به ملت شريف ايران داد را فراموش نكنيم.
وي افزود: ما بايد پاسدار اين ايثارگري‌ها باشيم و قطعاً حضور اين شهدا در جمع ما به ظاهر زندگان يادآور آخرت براي ما خواهد بود و كمك مي‌كند تا آخرت را فراموش نكنيم. 

کاروان طریق القدس

آرشیو