دوشنبه 16 فوریه 2009 19:15
پاسخ سازمان بازرسي کل کشور به بيانيه اعتراضي بسيج دانشجويي دانشگاه اميرکبير

روابط‌عمومي سازمان بازرسي کل کشور پيرو انتشار خبري مبني بر «اعتراض بسيج دانشجويي دانشگاه اميرکبير به سخنان اخير پورمحمدي» که 26 بهمن‌ماه ‌جاري در برخي خبرگزاري‌ها و سايت‌هاي خبري درج شد، توضيحاتي ارائه کرد.

متن اين جوابيه به شرح ذيل است: با تقدير و تشکر از هوشياري و حساسيت دانشجويان بسيجي که موجب بالندگي و رشد فضاي عمومي کشور است، به اطلاع مي‌رساند درخواست دانشجويان بسيج اميرکبير مبني بر ملاقات با رئيس محترم سازمان بازرسي کل کشور در اولويت برنامه‌هاي کاري و ملاقاتي حجت‌الاسلام والمسلمين پورمحمدي قرار گرفت که تاريخ آن متعاقباً اعلام مي‌شود.

1- سخنان حجت‌الاسلام والمسلمين پورمحمدي در نشست خبري 23 بهمن با خبرنگاران قزوين در مورد فعاليت شرکت نستله در قزوين، به استناد گزارش دادستان محترم استان قزوين بوده که اعلام داشت: در بررسي ارتباط يا عدم ارتباط شرکت نستله قزوين با رژيم صهيونيستي، هيچ فرد يا مرجعي، اسناد و مدارک معتبري به دادستاني قزوين ارسال يا اعلام نکرده بود.

2- تأکيد سخنان حجت‌الاسلام والمسلمين پورمحمدي رئيس سازمان بازرسي کل کشور بيشتر بر بررسي دقيق و شفاف‌شدن موضوع در راستاي ايجاد امنيت سرمايه‌گذاري و پرهيز از هرگونه اقدام غيرکارشناسي و احساسي بوده است.

شايان ذکر است، به منظور بررسي دقيق موضوع و رفع هرگونه ترديد و نگراني درخصوص عزم جدي سازمان بازرسي کل کشور در اجراي قانون، جلسه‌اي با حضور نمايندگان بسيج دانشجويي دانشگاه اميرکبير و رياست محترم سازمان بازرسي کل کشور برگزار مي‌شود. ضمناً لازم است تا اين تشکل دانشجويي در صورت در دست داشتن مدارک معتبر آن را به دادستاني قزوين ارسال نمايد

کاروان طریق القدس

آرشیو