سه‌شنبه 17 فوریه 2009 17:18
تظاهرات دانشجويان انگليسي در حمايت از مردم غزه

به نقل از “العالم “، حمله وحشيانه رژيم صهيونيستي به نوار غزه، ويراني و كشتار ناشي از آن و پيش از آن محاصره ظالمانه مردم فلسطين در اين منطقه، هزاران دانشجوي انگليسي را به تحصن در كلاس‌هاي درس واداشت. “لوي بيمان “، هماهنگ كننده تحصن در دانشگاه لندن در گفت‌وگو با شبكه خبري العالم اظهار […]

به نقل از “العالم “، حمله وحشيانه رژيم صهيونيستي به نوار غزه، ويراني و كشتار ناشي از آن و پيش از آن محاصره ظالمانه مردم فلسطين در اين منطقه، هزاران دانشجوي انگليسي را به تحصن در كلاس‌هاي درس واداشت.
“لوي بيمان “، هماهنگ كننده تحصن در دانشگاه لندن در گفت‌وگو با شبكه خبري العالم اظهار داشت: حوادث غزه نگران كننده و تاسف‌بار است و دولت انگليس در حمايت از اسرائيل زياده روي مي‌كند. بنابراين جنبش دانشجويي براي ابراز همبستگي با فلسطينيان آماده است.
وي افزود: با وجود اينكه ما عضو هيچ يك از احزاب نيستيم براي تغيير مواضع فرياد سر مي‌دهيم.
“جك فارمر “، سخنگوي جنبش دانشجويي حمايت از مردم غزه نيز اظهار داشت: دانشجويان، دولت انگليس را به دليل همدستي در محاصره غزه محكوم مي‌كنند.
وي افزود: ما خواستار محكوم كردن حملات اسرائيل به نوار غزه، اعطاي بورس تحصيلي به دانشجويان فلسطيني و اجازه دادن به آنها براي انجام سفرهاي تحصيلي و جلوگيري از معامله با شركت‌هاي فروشنده سلاح به اسرائيل هستيم.
کاروان طریق القدس

آرشیو