چهارشنبه 18 فوریه 2009 10:22
با حضور ميرحسين هم كروبي كنار نخواهد رفت

حجت الاسلام رسول منتجب نيا در گفت و گو با «شبكه خبر دانشجو»، در پاسخ به اين سوال كه آيا روند در حال جريان در ميان اصلاح طلبان پيگيري همان بحث شوراي حكميت مورد نظر كروبي منتها با تاخير زماني است؟ گفت: بحث شوراي حكميت مورد نظر كروبي كاملا منتفي است چون براساس اين طرح قرار بود […]

حجت الاسلام رسول منتجب نيا در گفت و گو با «شبكه خبر دانشجو»، در پاسخ به اين سوال كه آيا روند در حال جريان در ميان اصلاح طلبان پيگيري همان بحث شوراي حكميت مورد نظر كروبي منتها با تاخير زماني است؟ گفت: بحث شوراي حكميت مورد نظر كروبي كاملا منتفي است چون براساس اين طرح قرار بود تا 20 آذر ماه كانديداها مشخص شوند و فعاليت خود را آغاز كنند و از 22 بهمن ماه هم شوراي حكميت كار ارزيابي خود را آغاز كند اما چنين روندي دنبال نشد. وي افزود: در حال حاضر در ميان اصلاح طلبان تنها كروبي و خاتمي حضور رسمي خود را اعلام كرده اند و احتمال دارد مير حسين موسوي نيز وارد عرصه شود و نمي توان به صورت روشن آينده پيش روي اصلاح طلبان را پيش بيني كرد. 

منتجب نيا در پايان در مورد اينكه آيا اين احتمال وجود دارد كه گزينه هاي مطرح شده سرانجام به نفع يك نفر كنار روند؟ تاكيد كرد: نسبت به ساير آقايان نمي توان نظر داد ولي در مورد كروبي احتمال هرگونه كناره گيري به نفع كسي منتفي است و حتي اگر ميرحسين موسوي هم وارد عرصه شود وي كنار نخواهد رفت.

کاروان طریق القدس

آرشیو