دوشنبه 26 ژانویه 2009 14:10
همايش «انقلاب، دانشگاه و خودباوري» در دانشگاه تهران برگزار مي‌شود

با پیام رهبر معظم انقلاب همايش «انقلاب، دانشگاه و خودباوري» در دانشگاه تهران برگزار مي‌شود به مناسبت گراميداشت سي‌امين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي نخستين همايش «انقلاب، دانشگاه و خودباوري» 10 بهمن در دانشگاه تهران برگزار مي‌‌شود.  به نقل از مركز ارتباطات و اطلا‌ع‌رساني نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه‌ها، عليرضا شيري قائم مقام […]

با پیام رهبر معظم انقلاب همايش «انقلاب، دانشگاه و خودباوري» در دانشگاه تهران برگزار مي‌شود

به مناسبت گراميداشت سي‌امين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي نخستين همايش «انقلاب، دانشگاه و خودباوري» 10 بهمن در دانشگاه تهران برگزار مي‌‌شود. 

به نقل از مركز ارتباطات و اطلا‌ع‌رساني نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه‌ها، عليرضا شيري قائم مقام تشكل هاي اساتيد و فارغ التحصيلان دانشگاه‌هاي سراسر كشور اظهار داشت: 23 تشكل اساتيد دانشگاه‌ها در قالب دبيرخانه تشكل‌هاي اساتيد و فارغ التحصيلان دانشگاه‌ها به منظور پاسداشت پيروزي انقلاب اسلامي كه هر روز بر فروغ و تأثير‌گذاري آن بر اقصي نقاط جهان افزود مي‌شود، همايش «انقلاب، دانشگاه و خودباوري» را در دهم بهمن‌ماه در تالار علامه اميني دانشگاه تهران برگزار مي‌كنند.
وي به مشاركت گسترده تشكل‌هاي اساتيد در اين همايش اشاره كرد و افزود: اين همايش با پيام رهبر معظم انقلاب اسلامي آغاز مي‌شود. قائم مقام تشكل‌هاي اساتيد و فارغ‌التحصيلان دانشگاه‌هاي كشور اضافه كرد: سخنرانان و شخصيت‌هاي برجسته سياسي وكشوري در آن شركت خواهند كرد كه مي‌توان به حضور جمعي از وزرا و نمايندگان مجلس اشاره كرد.

شيري با اشاره به اين‌كه امروزه در دانشگاه‌ها شاهد رشد روز افزون علم وفناوري در زمينه‌هاي مختلف هستيم،گفت: همه اين پيشرفت‌ها مديون معمار بزرگ انقلاب، حضرت امام خميني (ره) است كه با رهبري حكيمانه خود باعث رشد وشكوفايي جوانان اين مرز و بوم شدند.

خبرگزاری برنا

کاروان طریق القدس

آرشیو