یکشنبه 01 فوریه 2009 15:29
سناریوی “مي‌آيم، نمي‌آيم” خاتمي، الگوبرداری از روش هاشمی است

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به سناریوی “می آیم، نمی آیم” خاتمی گفت: اين كار، شيوه‌ي جديدي نيست چرا كه قبلاً آقای هاشمی اجرا شده و امروز خاتمي از آن الگوبرداري مي‌كند. مهدي كوچك‌زاده در گفتگو با رجانيوز در پاسخ به اينكه آيا اصولگرايان از کاندیداتوری خاتمي هراس دارند، اظهار داشت: كساني هراس دارند […]

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به سناریوی “می آیم، نمی آیم” خاتمی گفت: اين كار، شيوه‌ي جديدي نيست چرا كه قبلاً آقای هاشمی اجرا شده و امروز خاتمي از آن الگوبرداري مي‌كند.

مهدي كوچك‌زاده در گفتگو با رجانيوز در پاسخ به اينكه آيا اصولگرايان از کاندیداتوری خاتمي هراس دارند، اظهار داشت: كساني هراس دارند كه در عملكرد خود ترديد داشته باشند اما اصولگرايان چون به مسئله انتخابات به مثابه یک وظيفه نگاه می کنند، از كسي جز خدا نمی ترسند.

وي به سناريوي “مي‌آيم، نمي‌آيم” خاتمي اشاره كرد و با تبليغاتي خواندن آن، ادامه داد: خاتمي با اين اقدام قصد جاانداختن کاندیدای نهایی اصلاح‌طلبان را دارد، البته اين كار، شيوه‌ي جديدي نيست چرا كه قبلاً آقای هاشمی اجرا شده و امروز خاتمي از آن الگوبرداري مي‌كند.

عضو كميسيون فرهنگي مجلس در پاسخ به اين سؤال كه آيا آمدن خاتمي مي‌تواند براي اصولگرايان هم سودي در برداشته باشد، گفت: بهره‌برداري‌اي كه مي‌توان از آمدن خاتمي به نفع اصولگرايان كرد اين است كه مردم با رأي خود ثابت كنند كه دیگر به جریان دوم خرداد که در دوره حاكميت خود سكولاريسم را در كشور ترويج داد، روي خوش نشان نخواهند داد، چراكه اين مردم براي انقلاب و آرمانهاي امام خميني فداکاری كرده اند.

وي افزود: در دوران اصلاحات به بسياري از ارزش ها توهين شد و آرمان هاي انقلاب و نظرات امام خميني(ره) به بوته فراموشي سپرده شد.

كوچك زاده با بيان اينكه امام در روزهاي آخر عمر خود تأكيد بسياري بر ايستادگي در مقابل جهانخواران داشتند، تصريح كرد: اما اين آقايان در زير لواي حرف‌هاي دهان پركن، به خود اجازه دادند بدترين توهين‌ها به ملت ايران صورت گيرد و كار را تا جايي پيش بردند كه ملت را از حقوق حقه خود يعني انرژي هسته‌اي محروم و آن را تعليق كردند.

وي تأكيد كرد: آمدن خاتمي و انتخاب نشدن وي اين حسن را در پي خواهد داشت كه مردم به او بفهمانند آن دوباری را هم كه به او رأي دادند، به اين دليل بود كه گمان مي‌كردند فردي معتقد به نظام، انقلاب، امام روي كار خواهد آمد ولي نهایتاً نتیجه دیگری به بار آمد.

نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي در بخش ديگري از سخنانش در رابطه با گزينه‌ اصولگرايان براي انتخابات رياست جمهوري و بحث‌هاي پيرامون اجماع روي فردي غير از احمدي‌نژاد گفت: يكي از ويژگي‌هاي بارز اصولگرايي توجه كامل و عمل به رهنمودهاي امام جامعه است.

وي ادامه داد: امروز برداشت ما از سخنراني‌هاي متعدد رهبر انقلاب اين است كه ايشان از رئيس جمهور فعلي رضايت دارند لذا اگر كسي ادعاي اصولگرايي دارد، به اين حمايت‌ها توجه كرده و به حواشي نمي‌پردازد.

کوچک زاده گفت: بحث‌هايي همچون تشكيل دولت ائتلافي يا دولت وحدت ملي، به منظور تجمیع ظرفيت ها برای شكست دولت فعلي است اما فکر می کنم تنها در حد حرف بماند.

اين نماينده مجلس درخصوص اظهارات اخير خاتمي نیز مبني بر اينكه خارج شدن نام گروهك منافقين از ليست سازمانهاي تروريستي به دليل عملكرد ناموفق دولت نهم در سياست خارجي است، خاطرنشان كرد: تا جايي كه يادمان مي‌آيد، در دوران اصلاحات همين كشورها رئيس 2 قوه ايران را متهم به عدم رعايت حقوق بشر كردند و حالا امروز معلوم نيست از چه كساني دفاع مي‌كنند.

وي در پايان تأكيد كرد: گويا اين آقايان فراموش كرده‌اند كه با عملكرد خود در سياست خارجي چه خساراتي را به جامعه وارد كردند.

کاروان طریق القدس

آرشیو