یکشنبه 22 فوریه 2009 17:41
عضوجمعيت ايثارگران:اصلاح طلبان تندرو لايه هاي معتدل را تخريب مي کنند

به گزارش ايرنا به نقل از روابط عمومي جمعيت ايثارگران، احمد نجابت افزود: افراطيون دوم‌خرداد در حزب مشارکت و مجاهدين تلاش دارند با تخريب کروبي و ترسيم دشمني مشترک به نوعي اتحاد و اجماع را روي نامزد اصلي خود بالا ببرند. وي اضافه کرد: راديکال‌هاي جبهه دوم‌خرداد که در 4 سال گذشته به حاشيه رانده […]

به گزارش ايرنا به نقل از روابط عمومي جمعيت ايثارگران، احمد نجابت افزود: افراطيون دوم‌خرداد در حزب مشارکت و مجاهدين تلاش دارند با تخريب کروبي و ترسيم دشمني مشترک به نوعي اتحاد و اجماع را روي نامزد اصلي خود بالا ببرند.
وي اضافه کرد: راديکال‌هاي جبهه دوم‌خرداد که در 4 سال گذشته به حاشيه رانده شده‌اند، به شدت از وضعيت کنوني ناراضي هستند لذا با طراحي سناريو‌هاي مختلف مانند سناريوي بلا‌گردان، درصددند سپر بلايي براي جريان خود دست و پا کنند.
وي ادامه داد: در اين سناريو احتمالاً افراطيون يک نامزد را در ويترين اصلي خود به نمايش گذاشته و مانورهاي انتخاباتي خود را روي اين نامزد متمرکز مي‌کنند اما در دقيقه 90، پس از آن که تمامي نقدها و سؤالات را حول يک نفر سوق داد، گزينه ديگري را طرح کنند.
نجابت در مورد برنامه‌هاي انتخاباتي جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي گفت: ستاد انتخابات جمعيت ايثارگران در حال تهيه نامه‏اي به نخبگان رسانه‌اي، سياسي، دانشگاهي و مؤثر جريان اصولگراست که در آن پيشنهادات خود در زمينه انتخابات و برگزاري جلسات مفاهمه و تعامل را مورد تأکيد قرار داده است.
وي افزود: راهبرد اول ما وفاق حداکثري در جريان اصولگرا است، راهبرد دوم نيز خط قرمز بودن جريان دوم‌خرداد است.
نجابت اضافه کرد: سياستهاي ما بر اساس مسير عقلاني و اتخاذ روش کاملاً مبتني بر اصول و ولايت ‌مداري است.
وي با اشاره به استقبال معنادار مردم يزد از رئيس جمهور گفت: استقبال گسترده و چشمگير مردم يزد از دکتر احمدي‌نژاد آن هم در استاني که برخي تلاش دارند آن را پايگاه دوم‌خرداد معرفي کنند، معنادار و پيام قابل تأملي براي برخي نامزدهاي عرصه انتخابات رياست جمهوري دارد.
عضو شوراي مرکزي جمعيت ايثارگران انقلاب اسلامي با اشاره به مباحث طرح تحول اقتصادي و لايحه بودجه 88 در مجلس شوراي اسلامي گفت: نمايندگان محترم در بررسي و تصويب اين لوايح نظرات اجماعي نخبگان دانشگاهي و نخبگان درون دولت را دريافت کنند تا تصميمي اتخاذ شود که با کار کارشناسي بالاتر موجب افزايش سطح رفاه و وضعيت معيشتي مردم و تحقق توسعه عدالت‌محور شود.

کاروان طریق القدس

آرشیو