دوشنبه 23 فوریه 2009 05:05
مرتضی مبلغ :کروبى که از ما نيست فقط موسوى مى ماند

عضو ستاد انتخاباتی رئیس دولت سابق، کروبی را خارج از اصلاح طلبان معرفی کرد و گفت اصلاح طلبان صرفاً دو نامزد (خاتمی و موسوی) دارند. مرتضی مبلغ که رسماً به عضویت ستاد انتخاباتی خاتمی درآمده به ایسنا گفت: در اردوگاه اصلاح طلبان صرفاً دو  نامزد وجود دارد و به هیچ وجه چهره سومی اضافه نخواهد […]

عضو ستاد انتخاباتی رئیس دولت سابق، کروبی را خارج از اصلاح طلبان معرفی کرد و گفت اصلاح طلبان صرفاً دو نامزد (خاتمی و موسوی) دارند.

مرتضی مبلغ که رسماً به عضویت ستاد انتخاباتی خاتمی درآمده به ایسنا گفت: در اردوگاه اصلاح طلبان صرفاً دو  نامزد وجود دارد و به هیچ وجه چهره سومی اضافه نخواهد شد. بحث های اخیر مبنی بر وجود شخص سوم، جنبه مطبوعاتی و رسانه ای دارد.
عضو مرکزیت حزب مشارکت پس از حذف کروبی، به حذف میرحسین موسوی پرداخت و گفت: آقای مهندس موسوی فردی دلسوز و نگران آینده کشور هستند و حرف های زیادی برای گفتن دارند. نامزدهای اصلاح طلبان همین دو نفر هستند که ان شاءالله تا نزدیکی انتخابات به یک نفر تقلیل خواهند یافت. آقای خاتمی شخصیتی فراجناحی است و با وجود ایشان به عنوان کاندیدای جبهه اصلاحات، اصلاح طلبان با کاندیدای فراجناحی دیگری مواجه نخواهند بود.
اظهارات مرتضی مبلغ ترجمان دیگری از شعار چند ماه پیش مشارکت و سازمان مجاهدین مبنی بر «یا خاتمی یا هیچ کس» است که در عمل ناکام مانده است.
گفتنی است پس از معرفی عارف و امین زاده (دو عضو سابق مرکزیت مشارکت) به عنوان رئیس و قائم مقام ستاد انتخاباتی خاتمی، رؤسای کمیته های 6 گانه این ستاد معرفی شدند که تقریباً همگی عضو مرکزیت 2 حزب افراطی مشارکت و سازمان مجاهدین هستند.
فیض الله عرب سرخی، غلامرضا ظریفیان، صفدر حسینی، مرتضی مبلغ، عموزاده خلیلی و محمد عطریانفر به عنوان رؤسای کمیته های مالی، دانشجویی، استان ها، سفرها و سخنرانی ها، جوانان و تبلیغات معرفی شده اند. برخی اخبار دیگر حاکی از عضویت محمدعلی نجفی، حمیدرضا جلایی پور، زهرا شجاعی و موسوی لاری در این ستاد دارد.
کاروان طریق القدس

آرشیو