چهارشنبه 25 فوریه 2009 07:50
خاتمي تنها سرمايه اصلاح‌طلبان نيست

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز، كريم شورانگيز يكشنبه شب در همايش اصلاح‌طلبان استان فارس با طرح ادعاي عبور از احمدي‌نژاد اظهار داشت: ورود هر اصولگراي ديگر جز احمدي‌نژاد به صحنه رياست‌جمهوري نقد دولت نهم و افشاي معضلات، مشكلات و كم‌كاري‌هاي اين دولت را به‌همراه خواهد داشت كه اين امر به معناي هم‌خواني و هم‌صدا […]

به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز، كريم شورانگيز يكشنبه شب در همايش اصلاح‌طلبان استان فارس با طرح ادعاي عبور از احمدي‌نژاد اظهار داشت: ورود هر اصولگراي ديگر جز احمدي‌نژاد به صحنه رياست‌جمهوري نقد دولت نهم و افشاي معضلات، مشكلات و كم‌كاري‌هاي اين دولت را به‌همراه خواهد داشت كه اين امر به معناي هم‌خواني و هم‌صدا شدن رئيس‌جمهور جديد با اصلاح‌طلبان خواهد بود.
اين عضو اصلاح‌طلبان استان فارس اظهار داشت: كانديدا‌هاي متعدد اصلاح‌طلبان و اصولگرايان موجب انتخاباتي دو قطبي و پرشور خواهد بود كه به‌علت حضور گسترده مردم در انتخابات، نگراني تقلب و تخلف از بين مي‌رود.
شورانگيز افزود: تعدد كانديد‌هاي اصلاح‌طلب موجب مي‌شود، فشار تخريبي بر روي خاتمي كم شود و طرف مقابل را مردد كند كه با هر كدام از كانديد‌ها چه رفتاري داشته باشد و تعدد كانديدا‌ها همچنين موجب ايجاد تريبون‌هاي متعدد و متمركر مي‌شود.
اين فعال سياسي اظهار داشت: انتخابات حق مردم است نه تكليف آنان و اين حاكميت است كه وظيفه دارد زمينه انتخاباتي قانوني و مردم‌دار را فراهم كند.
شورانگيز با بيان اينكه نگاه دولت‌ها به مردم آنها را از هم متمايز مي‌كند، گفت: نگاه خاتمي به توسعه سياسي، حق حاكميت مردم، حفظ حرمت و كرامت انسان‌هايي كه امروز به آنان توجه نمي‌شود و رشد استعداد‌ها در قالب سازمان‌هاي مردم‌نهاد از جمله مواردي بود كه دولت خاتمي را از دولت‌هاي قبل و بعد خود متمايز كرده است.
اين فعال سياسي بدون اشاره به حجم گسترده فعاليت‌هاي عمراني و خدمات‌رساني دولت نهم به‌خصوص در مناطق محروم كشور گفت: اين امر طبيعي است كه در هر سال نسبت به سال گذشته افزايش كمي را در كشور داشته باشيم كه اگر چنين نباشد مايه تاسف است.
وي تصريح كرد: اگر اينگونه است ما هم مي‌توانيم بگوئيم در دوران 2500 ساله رژيم ستم‌شاهي حتي يك خط موبايل نبوده است و ما در هشت سال خدمت خود اين تعداد تلفن همراه ارائه كرده‌ايم.
اين عضو اردوگاه اصلاح‌طلبان استان فارس بدون اشاره به آمار چشمگير كاهش نرخ بيكاري كشور در دولت نهم و اجراي طرح‌هاي كلاني از جمله بنگاه‌هاي زود‌بازده گفت: دولت نهم وعده داده بود نرخ تورم و بيكاري را تك رقمي خواهد كرد و اين درحالي است كه در پايان دولت خاتمي نرخ تورم 11 درصد بود و در نرخ بيكاري نيز كمترين كاهشي نداشته‌ايم.
شورانگيز مدعي شد: هم‌اكنون سرمايه‌داران و صنعتگران ما بيش از 38 هزار ميليارد تومان به بانك‌ها بدهكارند.

کاروان طریق القدس

آرشیو