یکشنبه 12 آوریل 2009 14:57
مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه تبريز: پيشرفت‌هاي هسته‌اي عزت ملي ايرانيان را زنده كرد

محمد عظيمي گفت: پيشرفت‌هاي پي‌درپي هسته‌اي كه با همياري مسئولان و مردم به دست آمد،‌موجب زنده‌ شدن غرور و عزت ملي در نزد ايرانيان شد. محمد عظيمي مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه تبريز در گفتگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس در خصوص موفقيت‌هاي اخير انرژي هسته‌اي، اظهار داشت: افتخارات اخير كشور در فناوري هسته‌اي به اين […]

محمد عظيمي گفت: پيشرفت‌هاي پي‌درپي هسته‌اي كه با همياري مسئولان و مردم به دست آمد،‌موجب زنده‌ شدن غرور و عزت ملي در نزد ايرانيان شد. محمد عظيمي مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه تبريز در گفتگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس در خصوص موفقيت‌هاي اخير انرژي هسته‌اي، اظهار داشت: افتخارات اخير كشور در فناوري هسته‌اي به اين دليل است كه دولت نهم به عزت مردم اهميت داده و براي حفظ آن از هيچ كوششي دريغ نكرده است.
وي در ادامه افزود: كساني كه موافق سازش بودند، بايد با مردم كشور همدل و همراه شوند و براي اينكه اين كج‌رفتاري‌ها در اذهان مردم كمرنگ شود، بايد در مسير اهداف و اقتدار كشور گام بردارند كه در غير اينصورت نابود خواهند شد.
اين فعال دانشجويي به تلاش‌هاي دولت‌هاي گذشته در بحث انرژي هسته‌اي اشاره كرد و گفت: تلاش برخي مديران دولت‌هاي گذشته كه با اعتقاد به حفظ عزت مردم مسلمان ايران، در پيشرفت و دستيابي كشور به انرژي صلح‌آميز هسته‌اي تلاش كرده‌اند را نبايد ناديده گرفت.
مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه تبريز با اشاره به اين كه تمامي موفقيت‌ها در واقع انقلاب‌هاي كوچكتري در جمهوري اسلامي ايران است، گفت: اگر مسئولي خود را از مردم بداند و براي آنها كار كند حتماً بركات و افتخار اعلام اين پيشرفتها نيز نصيبش خواهد شد و انشاءلله با اين عزت و اقتدار، ‌اين حركت و جريان ادامه خواهد داشت.
کاروان طریق القدس

آرشیو