پنج‌شنبه 18 ژوئن 2009 08:44
عدم تمکين به رأي ملت توسط هواداران موسوي و وزارت خارجه اسرائيل و آمريکا
با سر زدن به بخش فارسي سايت وزارت خارجه اسرائيل (http://www.hamdami.com/MFAFA) خبرها و تحليل هاي بسياري در استقبال از وضعيت به وجودآمده مشاهده مي کنيد و مسئولین رژیم صهیونیستی از درگيري هاي به وجودآمده کاملاً ابراز رضايت مي کنند.
از آن گذشته آمريکا هم اعلام کرده که نتايج انتخابات را قبول ندارد و آن را انتصابات مي داند. عجبا از اين همنوايي دوستان با بيگانگان!

 
در حالي که از چندين روز قبل از انتخابات بحث تقلب در انتخابات از سوي رسانه هاي خارجي ضد نظام تکرار مي شد، تحليل ها اين پيش بيني را مي کرد که طيف تجديدنظرطلب در صدد اين است که در صورت شکست در انتخابات پروژه اغتشاش هاي خياباني را کليد زند. جالب است که آقاي خاتمي قبل از انتخابات مي گفت در صورت تقلب نشدن حتماً ما برنده ايم! پس يعني اگر ما باختيم، حتماً تقلب شده. در هر صورت پيش بيني ها از کليد خوردن پروژه اي شبيه به انقلاب هاي مخملي کشورهاي شرق اروپا حکايت داشت.
اين اقدامات تحريکي در روز انتخابات به اوج خود رسيد. حتي در روز جمعه که هنوز انتخابات در حال برگزاري بود و هيچ نتيجه اي مشخص نشده بود، شبکه العربيه در زيرنويس هاي خود مدام عبارت “الانتفاضة المخملية في ايران” را حک مي کرد! دقيقاً جمعه شب بود که خاتمي در گفت و گو با العربيه اعلام کرد که مردم خودشان به خيابان ها بيايند و حقشان را بگيرند. اصل سخن اين است که چرا اين دوستان اگر مي گويند تقلب شده از مسيرهاي قانوني پيگيري نمي کنند و به جاي آن همنوايي با بيگانگان مي کنند. همه اين ها در حالي است که خود دوستان در پاي صندوق هاي رأي و در شعبه هاي مختلف ناظر داشته اند و بهتر از هر کس ديگري مي دانند که نتيجه انتخابات هميني است که اعلام شده است و در جلسات سري شان هم به اين نکته اذعان داشته اند که شکست خورده اند و همزمان پروژه جديدشان را براي آشوب هاي خياباني شروع کردند.
با سر زدن به بخش فارسي سايت وزارت خارجه اسرائيل (http://www.hamdami.com/MFAFA) خبرها و تحليل هاي بسياري در استقبال از وضعيت به وجودآمده مشاهده مي کنيد و مسئولین رژیم صهیونیستی از درگيري هاي به وجودآمده کاملاً ابراز رضايت مي کنند.
از آن گذشته آمريکا هم اعلام کرده که نتايج انتخابات را قبول ندارد و آن را انتصابات مي داند. عجبا از اين همنوايي دوستان با بيگانگان! به راستي آن حرف امام سفرکرده را فراموش کرده ايم که مي گفت هر زمان آمريکا کار شما را تأييد کرد بدانيد کار شما ايراد دارد
در کنار همه اين ها اين را هم بدانيد که سازمان ملل هم اعلام کرده که اگر شورشيان تا 48 ساعت ديگر در خيابان ها بمانند، اعلام مي کند که در انتخابات تقلب شده و دوباره بايد اين انتخابات برگزار شود.
همچنين بي بي سي فارسي، در حالي که انتخابات رياست جمهوري دهم با حضور گسترده و پرشور مردم به پايان رسيد، در يک کار برنامه ريزي و مهندسي شده اي طي ساعات ابتدايي صبح (شنبه 23 خرداد) با اهداف و برنامه هاي مختلف از جمله روش هاي تبليغاتي، تلاش کرد تا اراذل و اوباش را به جان مردم انداخته و آن ها را نسبت به صدمه رساندن به اماکن عمومي تحريک کنند.
سؤال اصلي ما از آقاي موسوي و يارانشان اين است که چرا خود را به موج استکبار جهاني سپرده ايد؟! آيا شما نگران نظام جمهوري اسلامي نيستيد؟ چرا به جاي آشوب درست کردن از طريق قانوني اين امر راپيگيري نمي کنيد؟ مگر شما در پاي صندوق هاي رأي نماينده نداشتيد؟ بياييد و خودتان به تفکيک صندوق ها نتايجي را که ناظران ديده اند اعلام کنيد. فکر نمي کنيد اين کار خيلي منطقي تر از ايجاد آشوب در خيابان ها و همنوايي با بيگانگان است؟

کاروان طریق القدس

آرشیو