شنبه 18 جولای 2009 10:10
تقدیر رئیس منافقین از منتظری
سرکرده گروهک تروریستی مجاهدین خلق در این بیانیه منتظری را فردی دانست که “بالاترین سرمایه دنیوی و اخروی اش در پیشگاه “خلق” ، “عزل وی از سوی (امام) خمینی (ره)” است.

رجوی همچنین ابراز امیدواری کرده که منتظری”افشاگری هایش” را ادامه دهد و برای تدوام آن ترس از احمدی نژاد را کنار بگذارد و دِین خود را به “اسلام” ادا کند.


اگر بخواهیم از چند نفر نام ببریم که از آشوب های سیاسی پس از انتخابات برای مطرح کردن خود و فرار از انزوا بهره بردند، یکی از آنها بدون شک “حسینعلی منتظری” است.

وی که پس از سال 76 و در پی اعتراضات گسترده مردمی به سخنان خارج از عرفش مجبور شده بود سکوت اختیار کند، این روزها و در پی بروز فضای ناآرام سیاسی در کشور، با افراطیون اصلاح طلب همصدا شد.

حسینعلی منتظری در روزهای اخیر علاوه بر صدور بیانیه‌ای که مشابهت زیادی با بیانیه‌های سازمان مجاهدین و جبهه مشارکت داشت،در پاسخ به استفتای سیاسی محسن کدیور  اقدام به انتشار فتوایی کرد.

محسن کدیور که به دلیل تخلفات قضایی خود خلع لباس شده است، پیش از این با اجازه  منتظری “مجتهد” نامیده شده بود.

با این حال وی که از سوی منتظری “مجتهد” نامیده شده، در یک اقدام بی سابقه، دست به “استفتاء” از خود وی زده است.

کدیور “بیانیه سیاسی” خود را خطاب به منتظری در قالب استفتاء نوشت که وی نیز در پاسخ ، جملات سخیف و توهین آمیزی از جنس سخنان سال 76 خود را در قالب فتوا دوباره مطرح کرد.

مواضع اخیر حسینعلی منتظری که با استقبال رسانه‌های بیگانه و ضد نظام همراه شده بود، در واکنشی قابل پیش‌بینی مورد استقبال سرکرده گروهک منافقین نیز قرار گرفت.

مسعود رجوی ضمن تقدیر و تشکر از منتظری خواستار “افشاگری او علیه نظام جمهوری اسلامی ایران”، قبل از رسیدن “اجل وی” شد.

سرکرده گروهک تروریستی مجاهدین خلق در این بیانیه منتظری را فردی دانست که “بالاترین سرمایه دنیوی و اخروی اش در پیشگاه “خلق” ، “عزل وی از سوی (امام) خمینی (ره)” است.

رجوی همچنین ابراز امیدواری کرده که منتظری”افشاگری هایش” را ادامه دهد و برای تدوام آن ترس از احمدی نژاد را کنار بگذارد و دِین خود را به “اسلام” ادا کند.

مسعود رجوی سرکرده گروهک منافقین است که جنایات بسیاری در کارنامه خود به ثبت رساند که از آن میان می‌توان به بمب گذاری در دفتر حزب جمهوری اسلامی در هفتم تیر سال 1360  اشاره کرد که منجر به شهادت آیت الله بهشتی و 72 تن از یاران وی شد.

بمب گذاری در دفتر ریاست جمهوری در هشتم شهریور همان سال نیز، یکی دیگر از اقدامات تروریستی گروهک رجوی است که شهادت رئیس جمهور وقت رجایی و محمد جواد باهنر را در پی داشت.

همچنین به دستور وی میلیشیای منافقین در سال های اولیه دهه شصت با ترور خیابانی مردم به ایجاد فضای رعب و وحشت و شهادت مردم بی گناه و ائمه جمعه اقدام نمود.

وی و تشکل متبوعش همچنین پس از رسوا شدن در داخل، به صدام پناه بردند و علاوه بر کمک های سیاسی و اطلاعاتی-رسانه ای به وی در دوران جنگ تحمیلی، حتی در عملیات موسوم به “مرصاد” به مرزهای کشورمان حمله کردند که با ایستادگی مردم کشورمان در قالب اعزام های داوطلبانه بسیجی، با برجای گذاشتن تلفات سنگین مجبور به فرار شدند. 

از سوی دیگر، حسینعلی منتظری نیز که تا ماه‌های واپسین حیات امام راحل(ره)، بدون موافقت ایشان عنوان جعلی “قائم مقام رهبری” را یدک می کشید، در نخستین روزهای آخرین سال از حیات مبارک امام، طی نامه ای از سوی ایشان از این مقام عزل شد.

 امام خمینی (ره) در بخشی از نامه‌ای که در این باره در تاریخ ششم فروردین سال 68 نگاشتند، خطاب به منتظری، فرموده بودند: “از آنجا که روشن شده است که شما این کشور و انقلاب اسلامی عزیز مردم مسلمان ایران را پس از من به دست لیبرالها و از کانال آنها به منافقین می سپارید، صلاحیت و مشروعیت رهبری آینده نظام رااز دست داده اید.”

به نقل از وبلاگ زیر چشمی

کاروان طریق القدس

آرشیو