پنج‌شنبه 02 جولای 2009 13:49
بسيج 8 شهيد تقديم امنيت پايتخت كرد
سردار فضلي از تقديم هشت شهيد بسيجي براي بازگشت امنيت به شهر تهران خبر داد و افزود: در اغتشاش‌هاي اخير همچنين حدود 300 نيروي غيرتمند بسيجي توسط سلاح گرم و سرد آشوب‌طلبان مجروح شدند كه برخي از آنان براي ادامه معالجات پزشكي هنوز در مراكز درماني بستري هستند…
 
سردار پاسدار علي فضلي فرمانده سپاه سيد‌الشهداي استان تهران گفت: براي برخورد با آشوب‌طلبان و اغتشاشگران براي يك لحظه هم درنگ نخواهيم كرد.
سردار علي فضلي در گفت‌و‌گو با خبرنگاران از مشاركت 85 درصدي مردم در انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري به عنوان يكي از شاخصه‌هاي اصلي تأمين امنيت كشور نام برد و افزود: در كشوري كه سقف مشاركت آن بالاي 85 درصد است، هيچ تهديد خارجي نمي‌تواند مانع رشد و بالندگي آن ملت شود.
فرمانده سپاه سيد‌الشهدا با اشاره به تجربه 30 ساله انقلاب اسلامي تصريح كرد: در سه دهه اخير، هر زماني كه نظام اسلامي قرين با موفقيت بزرگ و رشك برانگيزي همچون مشاركت بالاي مردم در انتخابات بوده است، دشمنان و بدخواهان اين ملت براي تلخ كردن كام مردم به توطئه‌اي دست زده‌اند تا شيريني آن را به تلخكامي تبديل كنند و آشوب‌هاي اخير در تهران يكي از اين نوع توطئه‌هاي خائنانه بود.
وي در ادامه از آمادگي كامل نيروهاي بسيجي در شناسايي و متلاشي كردن كانون‌هاي فتنه خبر داد و تأكيد كرد: نيروهاي جان بر كف بسيجي از آمادگي كامل براي كشف و خنثي‌سازي توطئه‌هاي مختلف برخوردارند و تمام تلاش خود را معطوف تأمين و تداوم امنيت مردم كرده‌اند و در اين مسير مقدس يك لحظه آرام نخواهند گرفت.
سردار فضلي از تقديم هشت شهيد بسيجي براي بازگشت امنيت به شهر تهران خبر داد و افزود: در اغتشاش‌هاي اخير همچنين حدود 300 نيروي غيرتمند بسيجي توسط سلاح گرم و سرد آشوب‌طلبان مجروح شدند كه برخي از آنان براي ادامه معالجات پزشكي هنوز در مراكز درماني بستري هستند.
فرمانده سپاه سيد‌الشهدا با اشاره به كشف و دستگيري اعضاي چند خانه تيمي در تهران افزود: در ميان دستگير شدگان طيف‌هاي مختلفي از گروهكها از جمله منافقين و اتباع بيگانه ديده مي‌شوند كه در تحقيقات صورت گرفته، اسناد و مدارك مهمي از هماهنگي جريان‌هاي ساختار‌شكن داخلي با دولت‌هاي غربي براي شكل‌دهي و مديريت آشوب‌هاي اخير به دست آمده است.
وي در پاسخ به سؤالي درباره تيرهاي شليك شده در آشوب‌هاي اخير تهران توضيح داد: در بررسي‌هايي كه نيروهاي نظامي و امنيتي داشته‌اند، مشخص شده است ما در تهران شاهد دو نوع تيراندازي كور و هدفمند بوده‌ايم. تعدادي از شهدا و كشته‌شدگان حوادث تهران به وسيله شليك هدفمند عناصر تروريست مورد اصابت قرار گرفته‌اند و بخش ديگر با شليك‌هاي كور به قتل رسيده‌اند.
سردار فضلي همچنين با اشاره به حوادث مشكوكي كه در برخي محيط‌ها اتفاق افتاده، از نقش گروهي فتنه‌گر در اين حوادث پرده برداشت و افزود: برخي جريان‌هاي پشت صحنه با سازماندهي گروهي قصد داشتند با پوشش نيروهاي مردمي اقدامات نابخردانه‌اي را انجام دهند و‌ آن را منتسب به بسيج و نيروي انقلاب نمايند كه خوشبختانه با هوشياري مردم و نيروهاي امنيتي، در روزهاي اول آشوب اين توطئه خنثي شد و حقيقت ماجرا آشكار شد.
وي در ادامه اين گفت‌و‌گو با تشكر از اقشار مختلف مردم تهران اعم از دانشجويان، كارمندان، كارگران و اصناف كه با مشاهده ناآرامي‌هاي اخير، به پايگاه‌هاي بسيج مراجعه كرده و خواستار سازماندهي و پوشيدن لباس بسيجي براي مقابله با آشوبگران شده‌اند، تصريح كرد: بازگشت امنيت و آرامش به مردم تهران با همكاري و انسجام كامل ميان نيروهاي انتظامي، بسيج و مردم به دست آمد و بي‌ترديد مردم شاهد تداوم آرامش و امنيت در شهر تهران خواهند بود.
فرمانده سپاه سيد‌الشهدا در پايان تأكيد كرد: همانطوري كه طي اين سه دهه بعد از پيروزي انقلاب در عرصه‌هاي گوناگون مشاهده شده درخت تنومند انقلاب اسلامي همان شجره طيبه‌اي است كه در برابر تند بادهاي فتنه، محكم و استوار ايستاده و خسارت‌ها و آسيب‌ها را تبديل به فرصت كرده و انسجام و وحدت ملي را در برابر توطئه‌هاي پيدا و پنهان تقويت مي‌نماید
 
به نقل از saharnews.ir
کاروان طریق القدس

آرشیو