جمعه 10 جولای 2009 15:40
حذف تصاویر «شهيده حجاب» از گوگل و یاهو

به گزارش خبرنگار سياسي «شبکه خبر دانشجو» موتور هاي جستجوي معروف اينترنتي وابسته به دستگاه هاي امنيتي غربي، در حالي که درباره کوچکترين مسائل به راحتي اطلاعات کافي در اختيار کاربران ميليوني اينترنت قرار مي دهند، اجازه دسترسي به عکس هاي بانوي مسلمان مصري مروه الشربيني که به دست يک آلماني به شهادت رسيده است […]

به گزارش خبرنگار سياسي «شبکه خبر دانشجو» موتور هاي جستجوي معروف اينترنتي وابسته به دستگاه هاي امنيتي غربي، در حالي که درباره کوچکترين مسائل به راحتي اطلاعات کافي در اختيار کاربران ميليوني اينترنت قرار مي دهند، اجازه دسترسي به عکس هاي بانوي مسلمان مصري مروه الشربيني که به دست يک آلماني به شهادت رسيده است را نمي دهد.

بر اساس اين گزارش، اين موتور هاي جستجو با نقض بديهي ترين اصول مورد قبول خود مبني بر دسترسي آزاد به اطلاعات عکس هاي «شهيد حجاب» را در اختيار کاربران خود قرار نمي دهد.

گفتني است، مروه الشربيني چهارشنبه دو هفته پيش در دادگاه “لوندس كريچ ” در شهر “درسدن “شرق آلمان به دست يك آلماني 28ساله به نام “آليكس دبليو ” كشته شد.

حادثه شهادت الشربيني با درگيري لفظي بين اين زن و مرد در پاركي در شهر درسدن شروع شد كه در ادامه فرد آلماني اين زن مصري را به خاطر حجاب تروريست خطاب كرد و با حمله به او حجاب را از سر وي برداشت.

در ادامه با شكايت زن به دادگاه آلمان، اين فرد آلماني محكوم به پرداخت 750 يورو مي‌شود اما در دادگاه استيناف مرد آلماني با 18ضربه چاقو اين زن را كه سه ماهه باردار بوده به شهادت رسانيد و شوهر وي نيز كه قصد دفاع از همسرش را داشت با تيراندازي نيروهاي امنيتي دادگاه مجروح شد.

به نقل از سایت snn.ir

کاروان طریق القدس

آرشیو