جمعه 31 جولای 2009 21:02
كتاب ضد ايراني اماراتي‌ها در نمايشگاه هنگ‌كنگ ارائه شد

به نقل از منابع اينترنتي، مركز مطالعات و پژوهش‌هاي استراتژيك امارات كه اغلب اوقات با هدف پيشبرد سياست‌هاي ضد ايراني اين شيخ نشين خليج فارس در نمايشگاه‌هاي بين‌المللي كتاب شركت مي‌كند، در نمايشگاه بين‌المللي هنگ كنگ نيز حضور يافته است. از جمله موارد قابل تامل در روند حضور اين مركز اماراتي، تلاش براي گسترش نام […]

به نقل از منابع اينترنتي، مركز مطالعات و پژوهش‌هاي استراتژيك امارات كه اغلب اوقات با هدف پيشبرد سياست‌هاي ضد ايراني اين شيخ نشين خليج فارس در نمايشگاه‌هاي بين‌المللي كتاب شركت مي‌كند، در نمايشگاه بين‌المللي هنگ كنگ نيز حضور يافته است.

از جمله موارد قابل تامل در روند حضور اين مركز اماراتي، تلاش براي گسترش نام مجعول ” خليج عربي ” به جاي “خليج فارس ” است به طوري كه در نمايشگاه هنگ كنگ نيز تازه‌ترين كتاب منتشر شده توسط اين مركز با عنوان خليج عربي: بين محافظه‌كاري و تغيير ” به عنوان كتابي خاص به نمايش در آمد.

مركز مطالعات و پژوهش هاي استراتژيك امارات در نمايشگاه بين‌المللي كتاب لندن نيز كه بيستم تا بيست و دوم آوريل (1 فروردين تا 2 ارديبهشت) برگزار شد حضور يافته بود و در عنوان كتاب ويژه آن، از نام مجعول “خليج عربي ” استفاده شده بود.

کاروان طریق القدس

آرشیو