سه‌شنبه 29 سپتامبر 2009 21:32
اهدای ویژه نامه و نرم افزار انعکاس به اساتید دانشگاه امیرکبیر

یک نسخه از ویژه نامه و نرم افزار حوادث پس از انتخابات «انعکاس» به اساتید محترم دانشگاه صنعتی امیرکبیر اهدا شد. متن نامه ی بسیج دانشجویی امیرکبیر به اساتید دانشگاه بدین شرح است:

 باسمه تعالی

استاد گرامی؛
با سلام و احترام،
انتخابات دهم ریاست جمهوری با حضور شکوهمند و 40 میلیونی ملت ایران برگزار شد و مردم از این امتحان سربلند بیرون آمدند. در این میان، دود آتش فتنه ی پس از انتخابات، بی بصیرتی نخبگان و تلاش بی وقفه بیگانگان دست به دست هم دادند تا به خیال خام دشمنان، نظام مقدس جمهوری اسلامی به زانو درآید و تن به یک دیکتاتوری مدرن دهد که این امر با تدبیر مقام معظم رهبری و ملت هوشیار و پاسدار انقلاب اسلامی محقق نشد و نظام تجربه مقابله با براندازی نرم را به کوله بار تجربیات خود افزود.
امروز گرد و غبار فتنه فرو نشسته است و حقیقت وقایع پس از انتخابات برای فطرت های حقیقت جو مشخص گردیده و مایه ی سرافکندگی و شرمساری مسببین و سردمداران این حوادث گشته است. با این وجود عده ای که با مشخص شدن حقایق رسوا شده اند، در امتداد خط دهی بیگانگان، همچنان به دنبال ایجاد التهاب و درگیری در سطح جامعه و دانشگاه ها هستند.
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر پس از اعلان جنگ نرم از سوی مقام معظم رهبری با هدف روشنگری و تبیین حقایق، در فضایی منطقی و فارغ از اغتشاش و التهاب، از اوایل شهریورماه به تهیه ویژه نامه حوادث پس از انتخابات “انعکاس” در هفت پرونده و DVD بانک جامع چند رسانه ای حوادث پس از انتخابات همت گمارد که این دو محصول تولیدی دانشجویان بسیجی امیرکبیر، به پیوست خدمت شما استاد گرامی اهدا می گردد.
ضمناً با توجه به استقبال گسترده ی دانشجویان از این ویژه نامه و نرم افزار، و از آنجایی که همچنان موفق به تامین هزینه کامل چاپ آن نشده ایم، از هرگونه همکاری در راستای چاپ گسترده و توسعه این اثر نیز استقبال می نماییم.
به امید روزی که حامیان “ادب” و “قانون” از هوچی گری، اغتشاش و حرکت های تند در سطح جامعه دست بردارند و با پایبندی به قانون، به فعالیت های منطقی روی آورند.

بسیج دانشجویی
دانشگاه صنعتی امیرکبیر

کاروان طریق القدس

آرشیو