سه‌شنبه 17 نوامبر 2009 22:18
تشکر و تقدیر مدیرعامل کانون اندیشه جوان از ویژه نامه انعکاس

مسعود فیاضی، مدیرعامل کانون اندیشه جوان طی نامه‌ی محبت آمیزی، از ویژه‌نامه‌ی انعکاس پیرامون حوادث پس از انتخابات تقدیر و تشکر کردند. متن این نامه به این شرح است:


مسعود فیاضی، مدیرعامل کانون اندیشه جوان طی نامه‌ی محبت آمیزی، از ویژه‌نامه‌ی انعکاس پیرامون حوادث پس از انتخابات تقدیر و تشکر کردند. متن این نامه به این شرح است:

مسئول محترم بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر

با سلام و احترام

هنگامی که نشریه فراتر از دانشجویی انعکاس را دیدم، بسیار ذوق زده شده و به وجود عزیزانی چون شما و دوستان گرانمایه تان شکر الهی به جا آوردم. این انگیزه های زلال و همت های بلند، نشانگر پویایی و درخشندگی شجره طیبه انقلاب اسلامی عزیزمان بوده و نشان گر آن است که اگر انقلاب طلحه و زبیرها داشته، میثم و مالک ها هم داشته است و دارد.  به راستی اگر این درخت مقدس ریشه در خاک نداشت، روز به روز ثمر جدید نمی داد و عزیزانی چون شما را از خود به منصه ظهور و بروز نمی رساند.

اما، چه می توان کرد؟ بعضی چشم ها بسته شده، گوش ها سنگین گشته و بر قلب ها مهر خورده است. علت هم این است که دلیل هواپرستی، مصداق “و اضله الله علی علم” گشته اند و در حالی که به حقانیت خورشید، “استیقنتها انفسهم”، ولی در عین حال، “جحدوا بها”. اما بر این باکی نیست، زیرا ابتدا که خط سرخ حق و حقیقت ساری و جاری شد، این رخدادها هم معمول و برقرار گشت. خوشا به حال آنانی که در این معرکه، توفیق یافته اند داخل در بابی شوند که خداوند تنها آن را برای خاصان اولیائش می گشاید.

اما، این اقدام پیام دیگری هم داشت. و آن این که به همگان ثابت کرد که افسر جنگ نرم بودن یعنی چه. و ثابت نمود رهبر عزیز انقلاب با این تبیین چه هویتی به فرماندهان جوان این جنگ پر پیچ و خم داد و ان شاء الله چه برکاتی از قِبَل آن نصیب انقلاب خواهد شد.

ان شاء الله توفیق تان روزافزون باشد و در این جبهه پرمخاطره و باظرافت، خداوند تبارک و تعالی بر بصیرت و صبرتان بیفزاید و بر اقدامات متنوع، جریان ساز و روشنگرانه تان برکت دهد.

در پایان از همه عزیزان دخیل در تولید نشریه خصوصاً سردبیر محترم، از طرف بنده و همه کانونیان تشکر و قدردانی کرده و سلام ما را هم به همه ایشان ابلاغ فرمایید.

ارادتمند

مسعود فیاضی

مدیر عامل کانون اندیشه جوان

 

تصویر این نامه:

 

 

کاروان طریق القدس

آرشیو