دوشنبه 08 فوریه 2010 15:36
گفتگوی آزاد دانشجویی: انقلاب اسلامی؛ در مسیر یا خارج از مسیر؟

برنامه گفتگوی آزاد دانشجویی سه شنبه 20 بهمن ساعت 13 در آمفی تئاتر دانشکده عمران دانشگاه صنعتی امیرکبیر، با موضوع «انقلاب اسلامی؛ در مسیر یا خارج از مسیر» برگزار می گردد


برنامه گفتگوی آزاد دانشجویی سه شنبه 20 بهمن ساعت 13 در آمفی تئاتر دانشکده عمران دانشگاه صنعتی امیرکبیر، با موضوع «انقلاب اسلامی؛ در مسیر یا خارج از مسیر» برگزار می گردد، در این برنامه هر یک از دانشجویان دانشگاه می توانند با ثبت نام از طریق ارسال پیامک (حاوی نام و شماره دانشجویی خود) به شماره ی 30009900090113 ، نوبت گرفته و در جلسه ی گفتگو در 3 دقیقه نقطه نظرات خود پیرامون این موضوع را بیان کنند.

عموم حاضرین در جلسه نیز به ارزیابی هر یک از گفتگوکنندگان در 5 شاخصه ی «رعایت ادب و شئونات اخلاقی»، «مستند و مستدل بودن صحبت ها»، «مفید و نو بودن صحبت ها»، «مرتبط بودن صحبت ها و پرهیز از حاشیه روی»، و «روان بودن و جذابیت صحبت» می پردازند.

قوانین برنامه را می توانید در اینجا مطالعه نمایید : آئین نامه برنامه گفتگوی دانشجویی

گفتنی است این سلسله برنامه ها، یکی از اشکال طراحی شده ی سلسله جلسات مناظرات دانشجویی می باشد، که عقلانی کردن فضای دانشگاه را دنبال می کند.

لازم به ذکر است کارگروه کرسی های آزادفکری بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر از همفکری و همیاری کلیه ی دوستانی که تمایل به همکاری در طراحی بهینه و کارای مناظرات دانشجویی -با مشورت صاحب نظران کشور در  این زمینه- دارند استقبال می کند.

گزارش اولین جلسه  گفتگوی آزاد دانشجویی در مسجد دانشگاه با موضوع وارثان خط امام به همراه دانلود فایلهای صوتی

کاروان طریق القدس

آرشیو