دوشنبه 19 آوریل 2010 05:23
نامه بسیج دانشجویی دانشگاه خلیج فارس به رئیس قوه قضائیه منتشر شد

قوه قضائیه در اقدامی عجیب به جای پذیرفتن ندای عدالت طلبی دانشجوی بسیجی دانشگاه امیر کبیر که خواسته ای جز اجرای قانون و عدالت بدون تبعیض- از بندهای فرمان 8 ماده ای- نداشت در پی خفه کردن صدای وی بر آمده و دست به شکایت برد


بسمه تعالی

ریاست محترم قوه قضائیه 

  چند صباحی است که غبار فتنه فرو نشسته و چهره ی نا اهلان در پیش چشم ملت ایران نمایان گشته است. مردم بزرگوار ایران اسلامی آنچه را باید می گفتند، در راهپیمایی های 9دی و 22 بهمن گفتند. امید آن می رفت که قوه ی قضائیه با قاطعیت والبته در کمال عدالت و دقتی که از آن انتظار می رفت وظیفه ی خود را به نحو شایسته ای انجام دهد و انصافا اقداماتی هم صورت گرفت اما در این بین بسیاری از سوالات و شبهات در اذهان امت عدالتخواه باقی ماند.

  از همه ی اینها گذشته در سالی که به تدبیر امام خامنه ای (مد ظله العالی)به نام «همت مضاعف و کار مضاعف»نامگذاری شد توقع آن بود که آن قوه ی محترم همت خویش را در اجرای فرمان 8 ماده ای مبارزه با مفاسد اقتصادی هر چند پس از گذشت بیش از 8 سال از صدور فرمان و همچنین برخورد با خائنین به نظام و اسلام که در طی 8ماهه ی 22 خرداد تا 22بهمن هزینه های جبران نا پذیری بر کشور تحمیل کردند، مضاعف سازد. لیکن در نخستین روزهای سال شاهد بودیم که قوه قضائیه در اقدامی عجیب به جای پذیرفتن ندای عدالت طلبی دانشجوی بسیجی دانشگاه امیر کبیر که خواسته ای جز اجرای قانون و عدالت بدون تبعیض- از بندهای فرمان 8 ماده ای- نداشت در پی خفه کردن صدای وی بر آمده و دست به شکایت برد و با کمال تاسف باید گفت این چنین اقدامی از سوی آن قوه برای اولین بار رخ نداده است که در مورد دانشجویان عدالت خواه شیرازی و طلبه ی سیرجانی هم ماجرا از این بدتر بود.

  امروز همگان باید بدانند که این سخن آقا سرلوحه ی اعمال تمام دانشجویان با بصیرت است.«عدالت خواهی لب انتظار ما از دانشجویان است.»

  حضرت آیت الله آملی لاریجانی

  دانشجویان بسیجی دانشگاه خلیج فارس سوالاتی از محضر جناب عالی در اذهان خویش دارند که امیدواریم پاسخ آنها را در عمل ببینیم که آنچه ارزش دارد عمل نیکو ست.

1-آیا این کار قوه ی قضائیه آن شرایطی را دارد که حضرت آقا در دیدار نوروزی به مسئولین نظام آن را متذکر شدند تا پس از انجام مسئولیت «قد افلح المومنون» باشند؟

2-مگر آن آقازاده که در ایام پس از انتخابات، مردم را به شرکت در اغتشاشات تشویق می کرد و تصاویرش را همگان در تلویزیون مشاهده کردند و یا آن آقازاده ی دیگری که از سران فتنه ی اخیر – و شاید مفسد اقتصادی- و در حال حاضر ماه ها مشغول…(ما نمی دانیم) در لندن است، خونشان رنگین تر از دانشجوی عدالت خواه بسیجی است که حتی یک بار هم به هیچ دادگاهی احضار نشده اند چه برسد به…؟

3-آیا جرم فتنه گری چون سخنگوی حزب کارگزاران- و البته فامیل سببی آقا زاده ی بالایی- این قدر کمتر از طلبه ی سیرجان که جز با دستورات مقام معظم رهبری وپیگیری های مکرر آزاد نشد، می باشد که تنها پس از گذشت 1 روز از دوران محکومیتش به مرخصی نوروزی می رود.

4-بارها دیده شده است که وقتی افرادمعلوم الحالی چون شیرین عبادی، عمادالدین باقی و… از روزنامه ها و نشریات شکایت می کنند قوه قضائیه بلافاصله مدیر مسئول را فرا می خواند، این البته خوب است، اما قسمت بد قضیه اینجا است که قوه قضائیه نسبت به شکایت همگانی ملت ایران نسبت به سران فتنه، همچنان ساکت است. این تبعیض برای چیست؟

امید است در سایه توجهات حضرت بقیة الله الاعظم، حضرتعالی و سایر مسئولین قوه ی قضاییه که بی شک هدفی جز اجرای عدالت ندارید، با همتی مضاعف بیش از پیش و محکمتر و جدی تر به جنگ با فساد، زیاده خواهی، خوی اشرافی گری و فتنه گری بروید و ان شاءالله در این راه سر بلند باشید که دیگر شاهد قربانی شدن عدالتخواهان و دلسوزان نظام وانقلاب نباشیم.

   

 مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه خلیج فارس

  عباس حاجی حسینی

منبع : pgubasij.ir

 

کاروان طریق القدس

آرشیو