دوشنبه 14 ژوئن 2010 10:13
شعار دانشجویان: توهم یه ماهه، دو ماهه… یه سال خجالت داره + گزارش تصویری

عصر امروز (24 خرداد 1389) تعداد بسیار اندکی از جریان معلوم‌الحال در دانشگاه تهران سعی داشتند تجمع کرده و دست به احیای جریان فتنه و آشوب بزنند. بعد از رسیدن خبر به دانشجویان علی‌رغم ایام امتحانات و گرمای هوا در صحن دانشگاه حضور یافتند. جریان برشکسته با دیدن تعداد اندک خود و جمع زیاد دانشجویان در مقابل خود، با چند شعار تکراری، به سرعت متفرق شدند.


عصر امروز (24 خرداد 1389) تعداد بسیار اندکی از جریان معلوم‌الحال در دانشگاه تهران که پس از حماسه‌های 22 خرداد، 9 دی، 22 بهمن ملت شریف ایران، دچار سرخوردگی و ورشکستگی سیاسی شدیدی شده‌اند، سعی داشتند تجمع کرده و دست به احیای جریان فتنه و آشوب بزنند. بعد از رسیدن خبر به دانشجویانی که در مسجد حضور داشتند، علی‌رغم ایام امتحانات و گرمای هوا در صحن دانشگاه حضور یافتند. جریان برشکسته با دیدن تعداد اندک خود و جمع زیاد دانشجویان در مقابل خود، با چند شعار تکراری، به سرعت متفرق شدند.

بنا به اطلاعات دانشجویان دانشگاه تهران حاضر در مراسم، دانشجویان پس از پراکنده شدن جریان معلوم‌الحال، نسبت به بزرگداشت حماسه 22 خرداد شعار داده و در صحن راهپیمایی کردند. این عده از دانشجویان در شعارهای خود با محکومیت شورش اشرافیت، خواستار محاکمه سریع و قاطع فتنه‌گران شدند.

دانشجویان در این مراسم شعار می‌دادند:

شورش اشرافیت / علیه رای ملت

راه امام زنده باد / رهبری پاینده باد

دانشجو بیدار است / از فتنه‌گر بیزار است

سران اغتشاشات اعدام باید گردند

توهم یه ماه، دو ماهه… یه سال خجالت داره

فتنه‌گر فتنه‌گر/ کارت دانشجویی‌ات کو؟

دروغ‌گو دروغ‌گو / 72 کشته‌ات کو؟

بازیچه‌ی بی‌بی‌سی / مزدور انگلیسی

دلار آمریکایی / نوش جون نوش جون!

تصاویر زیر که توسط یکی از دانشجویان حاضر در مراسم با موبایل گرفته شده است که برای انتشار به سایت بسیج دانشجویی امیرکبیر ارسال شده است:

{morfeo 35}

کاروان طریق القدس

آرشیو