شنبه 11 سپتامبر 2010 04:37
گزارش كامل تجمع اعتراض آمیز دانشجويان مقابل دفتر حافظ منافع آمريكا

 جمع زیادی از دانشجويان دانشگاه‌هاي تهران در اعتراض به هتك حرمت قرآن‌كريم در آمريكا از ساعت 16 امروز در مقابل دفتر حافظ منافع آمريكا در ايران(سفارت سوئيس) تجمع پر شور و هیجانی برقرار كردند


دانشجويان دانشگاه‌هاي تهران در اعتراض به هتك حرمت قرآن‌كريم در آمريكا از ساعت 16 امروز در مقابل دفتر حافظ منافع آمريكا در ايران(سفارت سوئيس) تجمع كردند.

 * دانشجويان تجمع‌كننده با سر دادن شعارهاي “ليبراليسم ننگت باد، اوباما ننگت باد “، “هيهات من‌الذله ” ، “مرگ بر آمريكا “، “اين همه لشكر آمده، به عشق رهبر آمده “، “سكوت هر مسلمان، خيانت است به قرآن “، “يا ايهاالمسلمون، اتحدوا اتحدوا ” ، “ما اهل كوفه نيستيم، علي تنها بماند “، “عزا عزاست امروز روز عزاست امروز، خامنه‌اي رهبر صاحب عزاست امروز “، “مرگ بر كشيش صهيونيستي “، خشم و انزجار خود را از اين اقدام كشيشان مسيحي آمريكايي اعلام كردند.

* تجمع‌كنندگان با در دست داشتن پلاكاردهاي با مضامين “مرگ بر دشمن قرآن “، “مرگ بر انگليس خبيث “، “قرآن ما آتش است بر جان شما ” ، “توهين به مقدسات چرا؟ “، “زهي خيال باطل!!! با قرآن در قلب ما چه خواهيد كرد؟ “، اين اقدام سخيف سردمداران آمريكايي را محكوم كردند.

* دانشجويان تجمع‌كننده كفن‌هايي كه بر روي آن شعار “لبيك يا خامنه‌اي ” نوشته شده بود را بر تن داشته و پرچم‌هاي بزرگ سياه‌ رنگ و قرآن كريم در دست داشتند.

* كاشفي: ناراحتي سردمداران مستكبر تنها از قرآن‌كريم است

محمدرضا كاشفي عضو شوراي تبيين مواضع بسيج دانشجويي دانشگاه‌هاي تهران‌بزرگ به عنوان اولين سخنران اين تجمع در سخناني، گفت: امروز آمريكا با رفتاري كه از خود نشان داد قلب‌هاي مسلمانان را به آتش كشيد.
وي افزود: وزير خارجه كشور اروپايي كه به خاطر سنگسار زني در ايران مي‌خواست به كشورمان سفر كند چرا امروز كه قرآن‌كريم در آمريكا به آتش كشيده شده است سكوت اختيار كرده است.
اين فعال دانشجويي خاطرنشان كرد: كساني كه ادعاي آزادي و دموكراسي دارند و چهره متمدن گرفته‌اند، ثابت كرده‌اند كه چهره‌اي متوحش دارند.
كاشفي در ادامه تصريح كرد:‌ كساني كه حادثه 11 سپتامبر را به راه انداختند بايد بدانند كه امروز آنها نيستند كه كشورهاي مسلمان را اشغال مي‌كنند و امروز صدها هزار نفر از نظاميان آنها در باتلاق افغانستان و عراق درمانده‌اند.
مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه شهيد بهشتي تاكيد كرد: اگر امروز كشورهاي غربي قرآن ما را آتش زده‌اند بايد بدانند مسلمانان، انجيل و تورات آنها را آتش نمي‌زنند و با آنها مقابله به مثل نخواهند كرد چون قرآن سند آزادي‌خواهي است.
وي افزود: ما با خواندن قرآن آموختيم كه بايد آزاده باشيم و اين ناراحتي سردمداران مستكبر تنها از قرآن‌كريم است.
عضو شوراي تبيين مواضع بسيج دانشجويي دانشگاه‌هاي تهران‌بزرگ خاطرنشان كرد: امروز دانشجويان دانشگاه‌هاي تهران در مقابل دفتر حافظ منافع آمريكا در ايران جمع شده‌اند تا اعلام كنند ما تبريك عيد رئيس‌جمهور آمريكا را نمي‌خواهيم و منتظر تغيير سياست‌هاي وي هستيم.
وي با اشاره به اينكه امروز در آمريكا با آزادي كامل قرآن‌كريم آتش زده مي‌شود، تاكيد كرد: كشورهاي غربي بايد بدانند اگر به اين اقدامات خود ادامه بدهند دنياي آنها را به آتش خواهيم كشيد.
اين فعال دانشجويي با تاكيد بر اينكه خداوند همانطور كه قرآن را نازل كرده اين كتاب مقدس را حفظ خواهد كرد، در ادامه تصريح كرد: كشورهاي غربي با كشيدن كاريكاتور‌هاي موهن نمي‌توانند خدشه‌اي به اسلام وارد كنند.
كاشفي اظهار داشت: از سازمان كنفرانس اسلامي انتظار داريم كه واكنش صريحي را در خصوص آتش زدن قرآن‌كريم در آمريكا از خود نشان دهد.
وي در پايان خاطرنشان كرد: دانشجويان كشورمان بايد بدانند تجمع ديگر كافي نيست و بايد كشورهاي غربي هزينه اين اقدامات سخيف خود را بدهند و بايد بدانند كه به راحتي نمي‌توانند با مقدسات جهان اسلام بازي كنند.
در ادامه اين تجمع قسمت‌هايي از كتاب انجيل كه نشان‌دهنده آزادي‌خواهي و احترام به اديان ديگر بود قرائت شد.

*حضوري: وزارت امور خارجه امريكا بدون فوت وقت از مسلمانان جهان عذرخواهي كند

در بخش ديگري از اين تجمع حضوري مسئول سياسي بسيج دانشجويي دانشگاه امام صادق(ع) در سخناني، گفت: اين واقعه هولناك و فاجعه دردناك را به مراجع عظام تقليد و مقام معظم رهبري تسليت عرض كرده و بار ديگر چشمان زخم ديده مسلمانان جهان شاهد هتك حرمت مقدسات اسلامي شد.
وي افزود: كساني كه مسلمانان جهان را تروريست خطاب مي‌كنند، حادثه 11 سپتامبر را دستاويزي براي حمله به كشورهاي اسلامي قرار داده‌اند.
اين فعال دانشجويي خاطرنشان كرد:‌ مستكبرين دژخيم اكنون شاهد گسترش اسلام‌خواهي در ميان مردم آزادي‌خواه جهان هستند و چاره‌اي جز ايجاد پروژه اسلام‌ هراسي و اسلام ستيزي ندارند.
حضوري در ادامه تصريح كرد:‌ استكبار جهاني تاريخ را آن‌گونه كه مي‌خواهد تفسير مي‌كنند و مسلمانان را در اقصي نقاط دنيا به بند مي‌كشند.
مسئول سياسي بسيج دانشجويي دانشگاه امام صادق(ع) تاكيد كرد: كشورهاي غربي نه تنها با اسلام بلكه با ساير اديان الهي دشمني دارند و تنها صهيونيست ساختگي را جزء اديان خود مي‌دانند.
وي با تاكيد بر اينكه كشورهاي مستكبر به دنبال تشكيل دوباره جنگ‌هاي صليبي در جهان هستند، خاطرنشان كرد:‌ مسلمانان بايد از هرگونه اقدام تلافي‌جويانه جلوگيري كرده و در مقابل صهيونيسم بين‌الملل متحد باشند.
اين فعال دانشجويي افزود: كشورهاي غربي در صدد جاري كردن نقشه‌هاي خود در فلسطين هستند تا رژيم‌صهيونيستي به رسميت شناخته شود اما بايد بدانند كه فلسطين عزيز همچنان مسئله اول جهان اسلام است و غفلت از آن خساراتي را به همراه خواهد داشت.
حضوري با اشاره به اينكه با اتحاد حق‌جويان جهان مشت محكمي بر دهان ياوه‌گويان خواهيم زد، در ادامه گفت: دانشجويان دانشگاه تهران توهين به قرآن‌كريم را مصيبتي عظيم مي‌دانند و آن را به مقام معظم رهبري تسليت مي‌گويند و همچنين رژيم‌صهيونيستي را مسبب اصلي اين اقدام هتاكانه مي‌دانند.
مسئول سياسي بسيج دانشجويي دانشگاه امام صادق(ع) در ادامه تصريح كرد: دستگاه‌هاي ديپلماسي جهان اسلام و جمهوري اسلامي ايران بايد در پيگيري مجازات مسببان اين اقدام هتاكانه بكوشند و وزارت امور خارجه آمريكا بدون فوت وقت رسما نسبت به اين اقدام عذرخواهي كرده و تعهد كنند كه ديگر اين فجايع در كشور آمريكا اتفاق نيفتد.
وي در پايان خاطرنشان كرد: جنبش دانشجويي از صاحبان انديشه و هنر مي‌خواهد كه با توليدات كتب، فيلم و … از اين اقدامات هتاكانه جلوگيري كنند تا هولوكاست ديگري در جهان تكرار نشود.

 

 

*دادمان: سران خائن بدانند كه انتفاضه سراسري در جهان آغاز شده است

در ادامه اين تجمع دادمان مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه صنعتي شريف در سخناني، گفت:‌ بسيج دانشجويي از دو تن از مراجع عظام تقليد در خصوص نحوه برخورد با هتاكان قرآن‌كريم استفتاء كردند كه پاسخ اين استفائات مهدورالدم بودن آنهاست كه در اين هنگام دانشجويان تجمع‌كننده شعار الله‌اكبر سر دادند و بطري‌هاي آب به سمت سفارت سوئيس پرتاب كردند.
وي در بخش ديگري از سخنان خود افزود: اين پايان كار نيست و پايان كار روزي است كه در تمام دنيا منافع آمريكا و رژيم‌صهيونيستي به خطر بيفتند.
اين فعال دانشجويي خاطرنشان كرد:‌ تا كي بايد كالاهاي صهيونيستي به كشور ما وارد شوند و بدنبال آن اين رژيم منحوس به مقدسات جهان اسلام توهين كند؟
دادمان در ادامه تصريح كرد:‌ از مسئولان كشورمان انتظار داريم اقدامي عملي كرد و در خصوص فلج شدن اقتصاد آمريكا و رژيم‌صهيونيستي راهي پيدا كنند.
مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه صنعتي شريف تاكيد كرد:‌ سران خائن بايد بدانند كه انتفاضه سراسري در جهان آغاز شده است و اقتصاد غرب را هدف گرفته است.
وي در پايان خاطرنشان كرد: مقام معظم رهبري در خصوص ورود كالاهاي صهيونيستي فتوي داده‌اند پس بايد براي فلج كردن اقتصاد آنها بكوشيم كه در اين هنگام دانشجويان تجمع‌كننده شعار “كالاي صهيونيستي تحريم بايد گردد “‌را سر دادند.

خوجگی: دشمن اصلی آمریکاست

نماينده جنبش عدالتخواه دانشجويي نيز با بيان اينكه جهان اسلام ديگر تحمل اين حركت‌ها را نخواهد داشت، گفت: استكبار و دنياي صهيونيزم به اين فكر نباشد كه بتواند بصيرت را از ما بگيرد و ما را عليه مسيحيت دشمن كند. ما از آزادگان مسيحي جهان خواستاريم كه نسبت به اين فرقه ظاله و دولت آمريكا كه اين جريان را سازماندهي مي‌كند اعلام برائت كنند.

 

 

*اخوان: آبروي ملت ايران در جهان به واسطه استكبارستيزي آن است

اخوان از اعضاي بسيج دانشجويي دانشگاه خواجه‌نصرالدين طوسي به عنوان آخرين سخنران طي سخناني، گفت: امروز صداي توحيد و استكبارستيزي ملت و امت اسلامي ايران از ام‌القراي اسلام، گوش جهانيان را به لرزه درآورده است.
وي افزود: آمريكا و نظام سلطه بايد بدانند كه فرزندان معنوي حضرت روح‌الله نخواهند گذاشت آنان به مقدسات مسلمانان جهان اهانت كنند.
اين فعال دانشجويي خاطرنشان كرد: آمريكا و رژيم‌صهيونيستي بايد بدانند كه اگر مسلمانان جهان خشم خود را آزاد كنند آنان در هيچ كجاي كره خاكي محل امني نخواهند داشت.
وي در پايان تصريح كرد: فرزندان روح‌الله از مبارزه خسته نخواهند شد و آبرويي كه ملت مسلمان ايران اكنون در سطح جهان پيدا كرده است بواسطه استكبارستيزي آن است.

قانعی: امروز شعارهای ضد صهیونیستی اقدامات عملی می طلبد

قانعی، عضو بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف خطاب به مسوولان کشور گفت: ما از آقای رییس جمهور، رییس مجلس و سایر مسوولان ممنونیم که شعار ضدصهیونیستی را در دنیا رواج دادند ولی این شعارها اقدام عملی می طلبد.

وی ادامه داد: تحریم کالاهای صهیونیستی به حرکت قاطعانه احتیاج دارد و باید در این عرصه به طور جدی تلاش شود.

خطاب به مردم مظلوم عراق و افغانستان که تحت ستم سربازان آمریکایی هستند، گفت: برادران مظلوم ما! سربازان آمریکایی امروز در میان شما هستند و شما باید انتقام آتش زدن قرآن را از آن ها بگیرید. باید در همه دنیا مصطفی مازح ها به پا خیزند تا دیگر صهیونیست های جنایتکار جرأت چنین اقدام هایی را نداشته باشند.

*ياراحمدي: هتك حرمت قرآن نشان‌دهنده افول و زوال استكبار جهاني است

در بخش ديگري از اين تجمع ياراحمدي دبير انجمن دانشجويان قرآن و عترت در سخناني، گفت: من از سوي دانشجويان 50 دانشگاه علوم پزشكي سراسر كشور از تعهد و حضور دانشجويان در مقابل سفارت سوئيس تقدير و تشكر مي‌كنم.
وي افزود: اين اقدامات در آمريكا در ادامه سناريو‌هاي مختلفي است كه استكبار جهاني در منطقه و در دنيا دنبال مي‌كند.
اين فعال دانشجويي خاطرنشان كرد: چگونه است كه مركل صدراعظم آلمان در سخناني آتش زدن قرآن‌كريم در آمريكا را محكوم مي‌كند اما همزمان از كاريكاتوريست دانماركي كه تصاوير موهن را در رسانه‌هاي خارجي درج كرده تقدير مي‌‌كند؟
ياراحمدي در ادامه تصريح كرد: اوباما رئيس‌جمهور آمريكا همواره اعلام مي‌كند بن‌لادن برداشت غلطي از اسلام دارد كه ما به وي اعلام مي‌كنيم بن‌لادن عنصر آمريكاست و شما نيز برداشت غلطي از اسلام داريد.
اين دانشجوي رشته پزشكي تاكيد كرد: كشورهاي غربي، جهان اسلام را فقط نبايد عربستان سعودي بدانند كه قصد دارد وهابيت مسلكي را در دنيا منتشر كند و جهان اسلام بسيار وسيع‌تر از آن است.
وي با اشاره به اينكه كشورهاي مستكبر در مقابل منطق اسلام حرفي براي گفتن ندارند، اظهار داشت: اين اقدامات در آمريكا نشان از افول و زوال استكبار جهاني است كه هر روز در باتلاق خود بيشتر فرو مي‌روند.
دانشجويان تجمع‌كننده در مقابل سفارت سوئيس با سر دادن شعارهاي “اي رهبر آزاده،‌ آماده‌ايم آماده ” و “واي اگر خامنه‌اي حكم جهادم دهد ” تابوت منقش به پرچم آمريكا و رژيم‌صهيونيستي را كه عنوان “ليبرال دموكراسي ” بر روي آن حك شده بود در دستان خود داشتند.

 

 

*جلولي: 86 درصد مردم آمريكا معتقدند 11 سپتامبر طرح بوش بوده است

در ادامه اين تجمع عليرضا جلولي دبير اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه صنعتي شريف در سخناني ضمن تسليت به مسلمانان و آزادي‌خواهان جهان در خصوص هتك حرمت قرآن‌كريم در آمريكا، گفت: آمريكا ادعاي حمايت از حقوق بشر و دموكراسي دارد اما كارش به جايي رسيده كه از يك كشيش احمق كه قرآن را آتش مي‌زند، حمايت مي‌كند.
وي افزود: كشورهاي غربي ادعا دارند كه تمام كشورها را تسخير مي‌كنند اما بايد بدانند كه كار آنها به پايان رسيده است و همانند هيتلر كه پس از خشونت‌طلبي‌هاي بسيار به كتاب‌سوزي دست زد به اين اقدامات سخيف دست مي‌زنند.
اين فعال دانشجويي با اشاره به اينكه آنچه در آمريكا اتفاق افتاد از جنبه‌اي ديگر اتفاق مباركي است، خاطرنشان كرد: اين اقدام هتاكان در آمريكا نشان مي‌دهد كه اسلام سنگر به سنگر كشورهاي غربي را تسخير خواهد كرد.
جلولي در ادامه تصريح كرد:‌ مردم آمريكا به روشني دريافته‌اند كه دروغ بزرگ قرن 21 يعني حادثه 11 سپتامبر از سوي سردمداران آمريكايي طرح‌ريزي شده بود و امروز 86 درصد از مردم آمريكا اعتقاد دارند كه مسئوليت حادثه 11 سپتامبر بر عهده رئيس‌جمهور سابق آمريكا بود.
دبير اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه صنعتي شريف تاكيد كرد: كشورهاي غربي حتي قصد داشتند با فتنه سال 88 و حادثه عاشورا در ايران نظام اسلامي را در كشورمان نابود كنند اما با خروش ملت ايران در 9 دي و 22 بهمن 88 مواجه شده و نقشه‌هاي آنها به شكست انجاميد.
اين فعال دانشجويي با تاكيد بر اينكه بزودي شاهد نابودي كامل صهيونيسم در جهان خواهيم بود، خاطرنشان كرد: حادثه‌اي كه در آمريكا رخ داد نوعي فتنه است و آنها قصد دارند مسيحيت را با مسلمانان جهان به تقابل بيندازند.
جلولي افزود: صهيونيست‌ها با اقدامات خود قصد دارند ميان مسيحيت و اسلام اختلاف‌افكني كنند و از اين اختلاف نهايت سوء استفاده را ببرند اما بايد بدانند كه اين اقدامات براي مسلمانان جهان و ملت‌هاي آزادي‌خواه شناخته شده است.
وي با اشاره به اينكه چه خوار و زبوني است تمدني كه مي‌خواهد براي ساقط نشدن خود به كتاب سوزي دست بزند، خاطرنشان كرد: كشورهاي عربي تا كي مي‌خواهند بخورند و بخوابند و زير چكمه‌هاي آمريكا و رژيم‌صهيونيستي باشند و نسبت به اين اقدامات واكنشي نشان ندهند، آنها بايد كمي از سيدحسن نصرالله بياموزند.
اين فعال دانشجويي در پايان تاكيد كرد:‌ در حال حاضر در داخل كشورمان افرادي را داريم كه نداي آزادي و دموكراسي سر مي‌دهند اما در اين مواقع روزه سكوت گرفته و در واقعه افغانستان و غزه روزه سكوت مي‌گيرند كه دانشجويان در اين هنگام شعار “مرگ بر منافق “‌ را سر دادند.
در ادامه اين تجمع به حرمت قرآن‌كريم آياتي از اين كتاب آسماني قرائت شد و پس از آن دانشجويان شعار “حتي اگر بميريم، سازش نمي‌پذيريم ” را سر دادند.
دانشجويان تجمع‌كننده در ادامه تجمع خود در مقابل سفارت سوئيس پرچم‌هاي آمريكا، رژيم‌صهيونيستي و تابوت ليبرال دموكراسي را به آتش كشيدند.

*بيانيه پاياني: دولت مردان آمريكا بايد پاسخگوي عمل نفرت‌آميز خود باشند

در پايان اين تجمع دانشجويي بيانيه پاياني اين تجمع به شرح ذيل قرائت شد:
بار ديگر كينه دنياي غرب از آستين مقدس‌مآبان صهيونيست به درآمد و قلب بيش از 1.5 ميليارد مسلمان جهان را آزرده كرد. دنياي غرب به صورت عريان ثابت كرد كه با نحله‌هاي خودساخته در جهان اسلام مشكلي ندارد، بلكه مشكل اصلي را در مباني اسلام و قرآن‌كريم جستجو مي‌كند. حادثه سوزاندن قرآن‌كريم در آمريكا ثابت كرد كه قرينه القاعده‌اي كه آنان به عنوان نماد مسلمان ساخته بودند در قلب جهان غرب بازتوليد شده است تا افراط‌گري مسيحي يك‌بار ديگر چهره بزك كرده ليبرال دموكراسي را به چالش بطلبد و از شعارهاي رنگين و دروغين پرده‌برداري كند.
حضرت امام‌خميني(ره) در ماجراي سلمان رشدي مرتد فرمودند: ما كينه غرب با اسلام را در همين مسائل جستجو مي‌كنيم. بنابراين امروز مسلمانان بهتر از هميشه مي‌توانند قضاوت كنند كه نمادهاي آزادي و ليبراليسم و حقوق بشر و تكثرگرايي ديني شعار فريبنده‌اي بيش نبوده است و چهره استعمارگر غرب به‌سان عجوزه بزرگ كرده مي‌ماند كه در مقابل آفتاب سوزان مسلمانان چهره كريه خود را نمايانده است.
حادثه سوزاندن قرآن در آمريكا منشأ تحولات بزرگ در جهان اسلام خواهد شد و بسياري از مسلمانان از ساده‌انديشي به درخواهند آمد كه مخالفت دولت‌مردان غرب با جمهوري اسلامي بهانه‌اي بيش نيست بلكه مشكل اصلي غرب با متن اسلام و قرآن عزيز است.
قطعاًَ سوزاندن قرآن در غرب، عرصه را بر نماينده آنان در خاورميانه، يعني رژيم‌صهيونيستي سخت‌تر خواهد كرد و بخشي از امكانات مادي و فرصت‌هاي غرب بايد براي افزايش ضريب امنيتي اين رژيم به كار گرفته شود.
قرآن‌كريم برنامه‌ زندگي‌ساز مسلمانان است و در قلب آنان جاي دارد. قرآن به ما آموخته است كه اديان الهي را محترم بشماريم. لذا مسلمانان اين عمل وقيحانه را به حساب مسيحيت اصيل نخواهد گذاشت و قطعاً در تقابل با اين جنايت بزرگ به انجيل‌سوزي روي نخواهند آورد. امروز دولت مردان آمريكا بايد پاسخگوي عمل نفرت‌آميز خود در مقابل جهانيان باشند و سقوط تمدن‌ مادي غرب را به باور خود وارد كنند.
پيام سوزاندن قرآن براي نخبگان سياسي در داخل كشور نيز اين است كه از ساده‌انديشي به درآيند چهره واقعي تمدني كه مشتاق گفت‌و‌گو با آن هستيد امروز شفاف‌تر از ديروز است، تمدن غرب امروز سرابي بيش نيست زيرا نه تنها به انسان‌ها و انسانيت بلكه به وجي الهي نيز رحم نمي‌كند.
مسلمانان بايد خود را براي يك مبارزه بزرگ عقيدتي و سياسي آماده نمايند زيرا به تعبير امام(ره) ما هنوز در گام‌هاي اول مبارزه‌ايم و اين مبارزه تا ختم زندگي وجود دارد و ما تاكنون از مظلوميت اسلام در جهان دفاع كرده‌ايم و از امروز بايد وارد عرصه هجوم شويم. جنگ نرم و تمام عيار امروز شروع شده است و صليبيون دوباره تصميم به بازگشت نمادين به بيت المقدس گرفته‌اند.
اما در جنگ نرم امروز، جغرافياي مبارزه مرز‌هاي عقيدتي ماست و پاسداري از اين مرزها در همه‌ جاي جهان لازم و ضروري است. ما دانشجويان بسيجي دانشگاه‌هاي سراسر كشور اين مصيبت بزرگ را به حضرت بقيه الله الاعظم(عج) و مقام معظم رهبري و همه مسلمانان و آزادگان جهان تسليت مي‌گوييم و از مبارزه‌ استكبارستيزانه خود لحظه‌اي فرورگذار نخواهيم كرد تا كفر و شركت هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما نيز هستيم.

 

 

* در اين تجمع دانشجويي حجت الاسلام ميرتاج‌الديني معاون رئيس جمهور و حجت‌الاسلام حميد رسايي نماينده مجلس شوراي اسلامي و لاريجاني فرماندار شميرانات و جمعي ديگر از مسئولان استاني شركت داشتند.

*دانشجويان معترض، طوماري هم در اعتراض به هتك حرمت قرآن كريم امضا كردند.

*پس از قرائت بيانيه پاياني دانشجويان تجمع‌كننده بطرهاي آب و تخم‌مرغ به سمت دفتر حافظ منافع آمريكا در ايران پرتاب كردند.

کاروان طریق القدس

آرشیو