دوشنبه 22 نوامبر 2010 18:40
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در محکومیت ترور اساتید دانشگاه
بسم رب الشهداء والصدیقین

ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیا عند ربهم یرزقون

در آستانه ایام سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران وفادارش، دست یزیدیان زمان از آستین صهیونیزم جهانی و ایادی داخلی و خارجیش بیرون آمد و گلی از گل‌های باغ اسلام را پرپر کرد.

در حالی که هنوز داغ هجران شوشتری‌ها و علیمحمدی‌ها تسکین نیافته است مستکبران عالم ،شهادت فرزند دیگری از امه اسلام را جشن گرفتند و در رسانه‌های دجالی خود به رقص و رجزخوانی پرداختند. می‌پندارند که خون این شهیدان سد راه جهاد علمی فرزندان این ملت می‌شود و ما را از دست‌یابی به قله‌های علم و معرفت باز می‌دارد.

هیهات

که وعده الهی ولینصرن الله من ینصره حق است

شهید دکتر شهریاری و همرزم مجروحش دکتر عباسی و  دیگر مبارزان راه حق که جرمشان جهاد علمی در راه تعالی اسلام عزیز است مصادیق آیه شریفه

من المومنين رجال صدقوا ما عاهدوا الله و من هم من قضی نحبه و من هم من ينتظر هستند

خون شهید درخت اسلام را باروتر و تنه آن را سترگ‌تر می‌کند. مگر از شهادت بهشتی‌ها، رجایی‌ها و مطهری‌ها چه طرفی بستند که این بار ببندند. آیا جز این است که این خون و خون‌های دیگر اعتقاد ما را به مسیری که میرویم راسخ‌تر می‌کند. آیا باز هم فتنه‌گرانی که هم‌صدا با اربابان غربی خود بر علیه جهاد علمی ملت در موضوع هسته‌ای یاوه سرایی می‌کردند می‌توانند خائنانه با ژستی به ظاهر عاقلانه این مبارزه علمی کم‌نظیر در تاریخ کشور را را کم اهمیت معرفی کنند. و چه زیبا تقدیر الهی در جهل دشمن قرار گرفت و این اقدام ددمنشانه نقاب نفاق را از چهره منافقان و فتنه‌گران برداشت.

ما دانشجویان دانشگاه‌های کشور ضمن محکوم کردن اقدامات اخیر دشمنان اسلام، انقلاب و ایران عزیز در به شهادت رساندن استاد شهریاری و استاد علیمحمدی اعلام می‌کنیم راه این استادان شهید را ادامه خواهیم داد و یاد آن‌ها چراغ مسیر ما خواهد بود.

ما مفتخریم که به وعده صادق پیامبر رحمت، حضرت محمد مصطفی صل الله علیه واله و سلم  علم اگر در ثریا هم باشد جوانانی از ما به آن دست خواهند یافت و انشا الله وسیله تحقق این وعده حق الی خواهیم بود.

دشمن بعید است دشمنی نکند اما سوالی اساسی این است که تا به کی باید در سوگ عزیزانمان بنشینیم و تا به کی باید یکی پس از دیگری مجاهدان عرصه جهاد علمی کشور در مقابل چشمان‌مان ذبح شوند. آیا مسئولان سیاسی و امنیتی کشور پاسخی قانع کنند برای این سوال دارند؟

آیا آن هنگام که شهید علیمحمدی ترور شد راه تکرار را برخطر بستند؟

آیا  محکومیت لفظی این اقدامات بپردازند و چند روزی در رسانه‌های جمعی فریاد وامظلوما سردهند مشکلی را حل خواهد کرد؟

قرآن کریم که عمل به آن ضامن سعادت دنیوی و اخروی ماست به ما امر فرموده که:

قاتلو هم یغذبهم الله بایدیکم

و فرموده است:

و لکم فی القصاص حیوه

چشم در برابر چشم دندان در برابر دندان و نفس در برابر نفس

این ترورها آمرین و عاملینی دارد که به زعم ما جرم آمرین بیش از عاملین است؛

ما دانشجویان دانشگاه‌‌های کشور از دولت عدالت محور قصاص آمرین این ترورها را مطالبه می‌کنیم و اعلام می‌کنیم مصرانه اقدامات عملی در این حوزه را به عنوان مطالبه‌ای اساسی دنبال می‌کنیم. لازم است دولت از تمام امکانات خود در سراسر جهان در جهت مقابله به مثل با آمرین این جنایات استفاده کند و به عنوان نماینده ملت حافظ حقوق ملت باشد. انشاالله خداوند بیش از پیش به این خادمان ملت نصرت و پیروزی عطا کند.

ومن الله التوفیق
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر
کاروان طریق القدس

آرشیو