یکشنبه 20 نوامبر 2011 17:23
تربیت شدگان آن مجموعه از کفایت لازم برای آن خط نورانی برخوردارتد

پیام تسلیت در پی عروج ملكوتی شهدای جهاد خودكفایی سپاه پاسداران حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، در پیامی با گرامیداشت یاد شهدای سازمان جهاد خودكفایی سپاه پاسداران، خصوصا سردار سرلشكر حسن مقدم خاطرنشان كردند: محصول تلاش‌های این عناصر ممتاز، هم‌اكنون در اختیار مردان جهاد است و تربیت‌شدگان آن مجموعه، از كفایت لازم برای ادامه‌ی […]

پیام تسلیت در پی عروج ملكوتی شهدای جهاد خودكفایی سپاه پاسداران

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، در پیامی با گرامیداشت یاد شهدای سازمان جهاد خودكفایی سپاه پاسداران، خصوصا سردار سرلشكر حسن مقدم خاطرنشان كردند: محصول تلاش‌های این عناصر ممتاز، هم‌اكنون در اختیار مردان جهاد است و تربیت‌شدگان آن مجموعه، از كفایت لازم برای ادامه‌ی آن خط نورانی برخوردارند.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
حادثه‌ی خونین در یكی از مراكز پشتیبانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی كه به شهادت جمعی از عناصر ممتاز آن سازمان و در پیشاپیش آنان سردار عالی‌قدر، دانشمند برجسته و پارسای بی‌ادعا، سردار حسن مقدم انجامید، واقعیتی تلخ و اندوهبار بود.
آن جان‌بركفان نستوه با سینه‌ی گشاده و عزم راسخ همواره به پیشباز خطر شتافته و در دوران دفاع مقدس و پس از آن، هرگز احساس خستگی به خود راه ندادند. شهادت، بی‌شك برترین آرزوی آنان بود. لیكن فقدان مردان بزرگ در هر كشور و جامعه‌ئی برای آن مردم و آن كشور خسارت و تأسف‌بار است. ما همه در غم این عزیزان با خانواده‌های گرامی آنان شریك و همدردیم. خدا را شكر كه محصول تلاشهای آنان هم‌اكنون در اختیار مردان جهاد است و تربیت شدگان آن مجموعه، از كفایت لازم برای ادامه‌ی آن خط نورانی برخوردارند.
عزیزان من؛ امیدوار به تفضل بی‌انقطاع حضرت حق، و با استمداد از ارواح شهیدانتان، تلاش و همت را دو چندان كنید تا همه بیش از پیش بدانند كه شهادت برای ما توفیق الهی و مایه‌ی بركت و عروج برتر است.
تسلیت صمیمانه‌ی خود را به بازماندگان و دوستان و همكاران این شهدا تقدیم میدارم.
سیدعلی خامنه‌ای
25/آبان/1390

منبع :
http://farsi.khamenei.ir/message-content?id=17965

کاروان طریق القدس

آرشیو