یکشنبه 27 نوامبر 2011 20:26
فوری: تجمع و سینه زنی بزرگ عزادارن حسینی روبروی سفارت انگلستان

سه شنبه 8 آذر مطابق با سوم محرم و همزمان با سالگرد ترور دکتر مجید شهریاری( استاد دانشگاه و دانش آموخته ی دانشگاه صنعتی امیرکبیر) روبروی سفارت انگلستان، دانشجویان و عزاداران حسینی تجمع کرده و عمق کینه و نفرت انقلابی خویش را از انگلستان و آمریکا و دیگر ریزه خواران سفره استکبار جهانی نشان خواهند داد.

گفتنی است این تجمع راس ساعت 14 شروع خواهد شد. از برنامه های این تجمع می توان به مداحی و سینه زنی و سخنرانی حاج آقا قاسمیان اشاره کرد.

از عموم مردم دعوت به عمل می آید تا با حضور در این تجمع و با گره کردن مشت های انقلابی خویش، باردیگر به نفرت و کینه انقلابی خویش را نسبت به آمریکا و انگلیس نشان دهند

دکتر مجید شهریاری در همین روز ها ترور شد در حالی که چند هفته قبل از ترور، جان ساورز رییس سرویس امنیت خاجی انگلستان در نشستی با اعلام اینکه دموکراسی دیگر برای توقف برنامه هسته ای ایران دیگر کارایی ندارد، خواستار عملیات های اطلاعاتی برای توقف برنامه هسته ای ایران شد.

جان ساورز رییس سرویس امنیت خارجی انگلیس ( MI6) در نشستی در حضور خبرنگاران ضمن اعتراف به عملیات جاسوسی متعدد علیه ایران، در توجیه فعالیت‌های جاسوسی سازمان متبوع خود مدعی شده است که دیپلماسی برای متوقف کردن برنامه هسته‌ای ایران کافی نیست و باید به فعالیت‌های جاسوسی و اطلاعاتی برای مقابله با ایران برای توقف برنامه هسته ای اش ادامه داد. این در حالی است که پیش از این ترور نیز وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی  از دستگیری ۴ تروریست وابسته به انگلیس در شهر مریوان خبر داده بود.

 

کاروان طریق القدس

آرشیو