اطلاعیه افشاگری شماره 2

مردم ایران می‌دانند که اقامت شاه در آمریکا برای این کشور اهمیت فوق العاده‌ای دارد و بیماری او بهانه‌ای بیش نیست؛ زیرا سرمایه‌داری غرب و خصوصاً آمریکا، از یک سو با سرمایه شاه و وابستگانش (دستمایه رنجبران ایران) جان تازه‌ای می‌گیرد و از دیگر سو با حمایت از او بقیه دست‌نشاندگان و مزدورانش را در سراسر جهان مطمئن به حامیِ باوفا می‌کند.

بدین‌قرار پس از فرار شاه معلوم بود که آمریکا سرانجام او راخواهدپذیرفت و مسلم بود که در این راه به کلیه حیله‌ها و دسیسه‌ها متوسل خواهد شد تا زمینه را برای پذیرش فردی که در هر عرف و قانونی، دزد و جانی و خائن و آدمکش شناخته شده است، آماده کند تا دو دشمن قسم خورده اسلام و مسلمین مانند قبل ازانقلاب، بعد از آن هم در کنار یکدیگر به مبارزه و توطئه علیه مردم قهرمان ما ادامه دهند. اما اراده خلق کبیر ایران که در بازوان پرتوان فرزندان رزمنده و دراندیشه بلند رهبر بزرگش، امام خمینی، تبلور یافته بود نقشه پلید «شیاطین» را چونان همیشه نقش بر آب کرد.

مطابق اسناد مکشوفه از این جاسوسخانه در اوایل مرداد ماه امسال مکاتبات مهمی پیرامون پذیرفتن شاه از جانب آمریکا انجام شده است و دولت آمریکا مترصد یافتن بهترین موقعیت جهت تحقق این امر بوده است که در این باره عین سند به دست آمده ارائه می‌گردد.

اسناد لانه جاسوسی – جلد ۱ – صفحه 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *