اطلاعیه شماره یک (کاروان طریق القدس – نیمه شعبان 95)

اطلاعیه شماره یک

کاروان طریق القدس

سفر پیاده روی نجف تا کربلا

نیمه شعبان 1395

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر

* شرايط و ضوابط سفر :

  • طبق برنامه،مسیر نجف تا کربلا که در حدود 90 کیلومتر میباشد را پیاده طی میکنیم.لذا اگر مشکل خاص جسمانی دارید حتما دقت داشته باشید و قبل از تایید نهایی ثبت نام با مسئولان در میان بگذارید.
  • سفر بر مبنای پیاده روی نجف تا کربلا برنامه ریزی شده است. لذا زیارت ائمه معصومین در سامرا و کاظمین علیهم السلام در برنامه نیست.
  • بازه زمانی برگزاري سفر حدودا از 28 اردیبهشت تا 7 خردادماه مي باشد، لذا متقاضيان محترم بایستی برای اين تاريخ آمادگي داشته باشند.تاريخ دقیق متعاقبا اعلام ميگردد.
  • با توجه به نوسانات قيمت ارز و همچنين عدم قطعيت درباره ي بعضي شرايط اردو،علی الخصوص در این چند وقت اخیر که کشور عراق در شرایط بحرانی قرار داشته و دارد،هزينه شركت در اين كاروان علی الحساب 600 هزار تومان اعلام مي شود كه متقاضيان مي بايست آنرا در دومرحله پرداخت نمايند (نحوه پرداخت متعاقبا اعلام خواهد شد). شايان ذكر است در صورت انصراف در هرمرحله،هزينه هايي كه كاروان براي شما انجام داده(هزينه هايي چون : تهيه ويزا،هماهنگي اسكان عراق، رزرو اتوبوس ايران و عراق و….) از پول شما كسر مي گردد و مابقي به شما برگردانده خواهد شد.متقاضيان محترم در نظر داشته باشند كه محل اسكان در حسينيه هاي عراق مي باشد. حسينيه هاي عراق محدوديت هاي بسيار زيادي در حوزه امكانات بهداشتي ، برق، سيستم گرمایشی-سرمایشی و ….. دارند كه باعث بروز مشكلات عديده اي مي شود و امکانات رفاهی اردو متناسب با این شرایط فراهم می شود.
  • از آنجا كه اين سفر در شرايطي تقريبا غير معمول انجام ميگيرد كه شامل پياده روي و تحمل گرمای عراق است،متقاضيان دقت داشته باشند كه بايد از لحاظ روحي و جسمي مهياي اين سفر باشند ، و اگر مشكل خاص و يا سابقه بيماري دارند حتما در فرم ثبت نام با دقت و صداقت قيد نمايند،در غير اينصورت مجری و مسئول سفر هيچ گونه مسئوليتي در قبال شما ندارد.
  • مسئوليت عدم ارسال به موقع مدارك و يا ناقص بودن آن و همچنین عدم پرداخت به موقع هزینه سفر به عهده متقاضي مي باشد و برگزار کننده در برابر حذف افراد از اردو بر اساس مطالب مذكور مختار است.
  • استفاده كردن از كوله هماهنگ بعنوان ساك و سایر ملزومات کاروان براي كل زمان سفر و پُر كردن فرم تعهدنامه محضري در دفاتر اسناد رسمي(كه بعد از واريز پول بايد انجام شود) لازم الاجرا مي باشد.
  • سفر کاروان طریق القدس (پیاده روی نجف تا کربلا – نیمه شعبان) با ماهیت فعالیت در حوزه جهان اسلام برنامه ریزی شده است لذا حضور در تمامی برنامه های تدارک دیده شده برای این سفر (اعم از محدودیت هایی برای زیارت برخی از اماکن متبرکه، حضور در موکب شباب المقاومه و خدمت به زوار، برنامه های فرهنگی در بین مسیر و …) و همچنین همراهی کامل با مسئولین کاروان از شرایط لازم و ضروری برای حضور در این کاروان می باشد.
  • اطلاعیه های بعدی از طریق همین سایت منتشر خواهد شد.
کاروان طریق القدس

آرشیو