دوشنبه 13 اکتبر 2008 12:29
براي پيگيري بحث دريافت وام 100 ميليوني نمايندگان با كامران ديدار كرديم

مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه علم و صنعت: براي پيگيري بحث دريافت وام 100 ميليوني نمايندگان با كامران ديدار كرديم مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه علم و صنعت با اعلام خبر ديدار چند تن از نمايندگان بسيج دانشجويي دانشگاه‌هاي تهران با دكتر كامران، گفت: اين ديدار  درخصوص خبر اعطاي وام 100 ميليوني به نمايندگان مجلس صورت گرفت. سعيد سليماني در گفت‌وگو […]

مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه علم و صنعت:

براي پيگيري بحث دريافت وام 100 ميليوني نمايندگان با كامران ديدار كرديم

مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه علم و صنعت با اعلام خبر ديدار چند تن از نمايندگان بسيج دانشجويي دانشگاه‌هاي تهران با دكتر كامران، گفت: اين ديدار  درخصوص خبر اعطاي وام 100 ميليوني به نمايندگان مجلس صورت گرفت.

سعيد سليماني در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي «شبكه خبر دانشجو»، يكي از ارزش‌هاي انقلاب اسلامي ايران را تزريق فرهنگ ساده زيستي دانست و اظهار داشت: اين فرهنگ به عنوان اخلاق مديريتي عنوان می شود كه مي‌توان آن را از تفاوت‌هاي اساسي مديران انقلاب اسلامي در مقایسه با مدیران قبل از انقلاب به شمار آورد.

وي افزود: اما به تدريج در طول سال‌هاي انقلاب اسلامي عده اي در ادامه مسير،  اين ارزش را به فراموشي سپرده اند و فقط در تبليغاتشان از آن بهره مي‌گيرند.

سلیمانی ادامه داد: بحث دريافت وام 100 ميليوني نمايندگان كه با حمايت هيئت رئيسه مجلس و مخالفت دكتر كامران، نماينده مردم اصفهان همراه بود، سبب شد تا به همراه تعدادي از نمايندگان بسيج دانشجويي دانشگاه‌هاي تهران ديداري با وي ترتيب داده و از جرئيات اين جريان مطلع شويم.

مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه علم و صنعت با اشاره به تاكيدات مكرر مقام معظم رهبري در ماه‌هاي اخير در پرهيز از دنيا گرايي بين مسئولان گفت: اين امر حركت مناسبي را از سوي جنبش دانشجويي و سرآمد آن بسيج دانشجويي مي‌طلبد تا ساده زيستي و دوري از دنيا طلبي در بين همه مسئولان نظام نهادينه شود.

وی در پايان تاكيد كرد: امروز با رواج گفتمان عدالت طلبي به خصوص در بين دولتمردان، اين اميد مي‌رود كه باز هم شاهد جاری شدن ارزش‌هاي منحصر به فرد انقلاب اسلامي در جامعه باشيم و امروز دولت نهم به عنوان الگوي مناسبي در این خصوص مي‌تواند در جامعه مطرح باشد.

کاروان طریق القدس

آرشیو