سه‌شنبه 23 سپتامبر 2008 12:06
عمليات شهادت‌طلبانه در قدس اشغالي

عمليات شهادت‌طلبانه در قدس اشغالي با فرا رسيدن آخرين جمعه ماه مبارك رمضان و روز جهاني قدس يك عامل شهادت‌طلب فلسطيني در شهر قدس اشغالي طي عملياتي موفق شد 15نظامي صهيونيست را با خودروي خود زخمي كند. به گزارش رجانيوز به نقل از فارس،پايگاه خبري العربيه گزارش داد:عصر روز گذشته يك راننده عرب با اتومبيل […]

عمليات شهادت‌طلبانه در قدس اشغالي

با فرا رسيدن آخرين جمعه ماه مبارك رمضان و روز جهاني قدس يك عامل شهادت‌طلب فلسطيني در شهر قدس اشغالي طي عملياتي موفق شد 15نظامي صهيونيست را با خودروي خود زخمي كند.

به گزارش رجانيوز به نقل از فارس،پايگاه خبري العربيه گزارش داد:عصر روز گذشته يك راننده عرب با اتومبيل خود به تجمعي از صهيونيست‌هاي قدس اشغالي حمله‌ور شد و 15 تن از آنان را به شدت مصدوم كرد.

سخنگوي پليس رژيم صهيونيستي و امدادگران با اعلام اين خبر، اقدام اين راننده عرب را اقدامي “تروريستي” خواندند.

منابع بيمارستاني رژيم صهيونيستي نيز اعلام كردند حال دو تن از مصدومان وخيم است.

“آهارون فرانكو” رئيس پليس قدس با اعلام اينكه فرد مهاجم از فلسطيني‌هاي قدس شرقي است گفت كه اين فرد با گلوله‌باران نيروهاي امنيتي رژيم صهيونيستي كشته شده است.

وي در تشريح اين حادثه افزود: اين فلسطيني با خودروي خود به تجمع نظاميان اسرائيلي‌ كه در يك چهارراه ايستاده بودند حمله ور شد و پس از زير گرفتن 15 تن از آنان خودروي وي با برخورد به ديوار متوقف گشت، پس از اين حادثه نيروهاي امنيتي اسرائيل با شليك گلوله او را از پا درآوردند.

پيش از اين نيز در حملاتي جداگانه در قدس اشغالي كه به وسيله بلدوزر صورت گرفت تعدادي از صهيونيست‌هاي ساكن قدس اشغالي به هلاكت رسيدند.

در دوم جولاي سال جاري ميلادي يك فلسطيني در اقدامي شهادت‌طلبانه با حمله به خودرو‌ها و عابران پياده در قدس اشغالي سه صهيونيست را به هلاكت رساند و بيش از 45 تن ديگر را نيز زخمي كرد.

در حادثه‌اي مشابه در 22 جولاي نيز يك عامل شهادت‌طلب با بلدوزر خود به عابران پياده و اتومبيل‌ها حمله كرد و 16 نفر از صهيونيست ها را زخمي كرد، در اين حادثه نيز عامل شهادت‌طلب به شهادت رسيد.

گردانهاي احرار الجليل از مجموعه رزمندگان عماد مغنيه مسئوليت دو عمليات پيش را بر عهده گرفته بود.

کاروان طریق القدس

آرشیو