جمعه 26 سپتامبر 2008 11:31
کشف جديد براي ادامه هتاکي‌ها عليه ايران

کشف جديد براي ادامه هتاکي‌ها عليه ايران اهالي کوفه ايراني بودند! بنا بر نوشته‌هاي معتبر تاريخي و حتي متون معتبر اهل تسنن، ايرانيان سردمداران پايبندي به محبت و ولايت علي ابن ابي طالب(ع) بوده و در حساس‌ترين لحظاتي که اعراب و مردم عراق، آن حضرت را تنها گذاشتند، به حمايت از داماد پيغمبر و خليفه […]

کشف جديد براي ادامه هتاکي‌ها عليه ايران
اهالي کوفه ايراني بودند!
بنا بر نوشته‌هاي معتبر تاريخي و حتي متون معتبر اهل تسنن، ايرانيان سردمداران پايبندي به محبت و ولايت علي ابن ابي طالب(ع) بوده و در حساس‌ترين لحظاتي که اعراب و مردم عراق، آن حضرت را تنها گذاشتند، به حمايت از داماد پيغمبر و خليفه رسول خدا پرداختند.
     

پس از تهمت‌هاي اخيري که ب صورت حساب شده از سوي برخي جريانات تفرقه‌افکن، متوجه تشيع و ايران شد، هم‌اكنون اين گونه هتاکي‌ها، وارد فاز جديدي شده است.

به گزارش خبرنگار «تابناک»، پس از آنکه چندي پيش، شيخ يوسف قرضاوي از علماي بزرگ اهل تسنن، ايران را به نفوذ در جوامع اهل سنت و پيش از آن هم شيعيان را به رافضي‌گري متهم کرده بود، اين بار رسانه‌هاي خبري عربي و منسوب به اهل تسنن، به رغم مخالفت با سيره عملي بزرگان اهل سنت که عملا در خدمت تفکرات تفرقه‌طلبانه هستند، ايرانيان و شيعيان را مورد هجمه‌هاي شديد قرار داده‌اند.

بنا بر اين گزارش، اين رسانه‌ها که ناراحتي تاريخي ايرانيان از بدعهدي مردم کوفه را دستاويز خود قرار داده‌اند، مدعي شده‌اند که اهل کوفه ايراني بوده‌اند؛ يعني با توجه به شعاري که سالهاست در ايران تکرار مي‌شود که «ما اهل کوفه نيستيم، علي تنها بماند»، مدعي بي‌وفايي مردم ايران شده و قامت خود را از عيوب و خيانت‌هايي که به اميرالمؤمنين کرده‌اند، مبرا دانسته‌‌اند.

اين در حالي است که بنا بر نوشته‌هاي معتبر تاريخي و حتي متون معتبر اهل تسنن، ايرانيان سردمداران پايبندي به محبت و ولايت علي ابن ابي طالب(ع) بوده و در حساس‌ترين لحظاتي که اعراب و مردم عراق، آن حضرت را تنها گذاشتند، به حمايت از داماد پيغمبر و خليفه رسول خدا پرداختند.

گفتني است، اين سايت‌ها و خبرگزاري‌ها پس از اتهامات شيخ يوسف قرضاوي عليه شيعيان و ايران، در حمايت از آن مطالب گوناگوني منتشر کرده و مخالفان را آماج تهمت‌ها و افترائات قرار دادند.

کاروان طریق القدس

آرشیو