یکشنبه 28 دسامبر 2008 18:07
سران عرب روی عمر بن سعد را سفید کرده اند

باسمه تعالی «آيا هنگام آن نرسيده است كه براي اسلام و مسلمين احساس خطر كنيد؟ آيا هنگام آن نرسيده است كه به واجب نهي از منكر و كلمةُ حقٍ عندَ امامٍ جائر عمل كنيد؟ آيا عرصه‌ي ديگري عريان‌تر از آنچه در غزه و فلسطين در جريان است در همدستي كُفار حربي با منافقان امّت براي […]

باسمه تعالی


«آيا هنگام آن نرسيده است كه براي اسلام و مسلمين احساس خطر كنيد؟ آيا هنگام آن نرسيده است كه به واجب نهي از منكر و كلمةُ حقٍ عندَ امامٍ جائر عمل كنيد؟ آيا عرصه‌ي ديگري عريان‌تر از آنچه در غزه و فلسطين در جريان است در همدستي كُفار حربي با منافقان امّت براي سركوب مسلمانان لازم است، تا شما احساس تكليف كنيد؟» (رهبرعزیز انقلاب- 8 دی 1387)

در آستانه­ ی عاشورای حسینی، بار دیگر یزیدیان زمان، یاد و خاطره­ ی کربلا را در غزه زنده کردند، و به قتل عام ملتی محاصره شده پرداختند که مرگ باعزت را در برابر زندگی باذلت برگزیده است. ملتی که جرمش این است که “حماسه” و “جهاد اسلامی” را بر “فتح”های دروغین و پوچ ترجیح داده است. ملتی که باید امروز داغدار صدها شهید باشد، چراکه در برابر تمام فشارها، و کمبود غذا و دارو و برق و گاز سر خم نکرده است.

صهیونیست­ های جنایتکار که وارثان برحق دشمنان مسیح (ع) اند، در ایام میلاد آسمانی­ اش، ملتی را به صلیب کشیدند. و سران خائن برخی کشورهای اسلامی، در ایام عزای اهلبیت رسول خدا (صلّی­ الله علیه و آله) با بستن راه امکانات اولیه بر ملت مظلوم غزه، روی جد خود عمر سعد را سفید کرده ­اند!

امروز افکار عمومی جهان به این سوال فکر می­ کند که چه رازی است در همزمانی فرود هواپیمای خط قاهره-تل ­آویو(!) وزیر خارجه­ ی رژیم صهیونیستی، و برخاستن جنگنده­ های اف-16 از آن فرودگاه برای به خاک و خون کشیدن غزه؟!

امروز برای ملت­ های مسلمان مسجل شده است که تا فرعون نامبارک مصر به ملاقات سلف ملعونش انور سادات فرستاده نشود، فلسطین آرامش را ملاقات نخواهد کرد.

و از برکت خون مظلومین غزه، آن روز دور نیست انشاءالله.

سنت تاریخ است که خون مظلوم نفاق ­ها را آشکار کند و پایه­ های ظلم را ویران. آن­که امروز محاصره شده و نفس­ های آخر خود را می­ کشد، نه ملت غزه که حکومت­ های جائر و جنایتکار منطقه ­اند. و آن­که تیرهای نهایی بر پیکرش وارد می­ شود، نه مردم دلاور غزه، که لیبرال دموکراسی غرب و کاغذپاره ­های مدعیان حقوق بشر است.

خون مطهر مظلومین، راه و بی­راه را مشخص، و حاکمان ظالم را در خود غرق خواهد کرد. امروز به تعبیر خالد مشعل، رئیس دفتر سیاسی حماس «انقلاب اسلامي در ايران، نهضت فلسطين را به بستر اصلي كشانده است و راه حسين (ع) را پيش روي مردم فلسطين گشوده است». و به قول امام(ره) «خوشا به حال مجاهدان، خوشا به حال وارثان حسين عليه السلام».

شمارش معکوس برای پایان عمر غده­ ی سرطانی منطقه و حکومت­ های خائن عربی شروع شده است. «انّ موعدهم الصبح الیس الصبح بقریب»

…بعد از این با لب شمشیر سخن خواهد بود
جامه‌ام تا شب معراج، کفن خواهد بود

با خدا صحبت اگر در دل شب خواهم کرد
در مناجات خودم تیغ طلب خواهم کرد

تیغ، رمزی‌ست که مردان خطر می‌دانند
صاحبان عَلَم و اسب و سپر می‌دانند

تیغ‌مان باز اگر عزم به جولان گیرد
سر خصم است که بر بازی چوگان گیرد

عاقبت تیغ دودم کار خدا خواهد کرد
آسمان سجده به پیشانی ما خواهد کرد…

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر

کاروان طریق القدس

آرشیو