شنبه 03 ژانویه 2009 12:30
خشم خيبري‌مان را بر سر صهيونيست‌ها فرو مي‌ريزيم نه سفارتخانه هاي چند كشور زبون

بيانيه مشترك بسيج دانشجويي 7 دانشگاه بزرگ تهران: خشم خيبريمان را بر سر صهيونيست ها فرورمي ريزيم نه سفارتخانه هاي چند كشور زبون ما دانشجويان انقلابي در گردان هاي استشهادي، شمشير غيرت انقلابي مان را نه بر سر سفارت يا دفتر حافظ منافع چند کشور زبون و خائن، بلکه بر سر دشمن صهيونيست فرود مي […]

بيانيه مشترك بسيج دانشجويي 7 دانشگاه بزرگ تهران:

خشم خيبريمان را بر سر صهيونيست ها فرورمي ريزيم نه سفارتخانه هاي چند كشور زبون

ما دانشجويان انقلابي در گردان هاي استشهادي، شمشير غيرت انقلابي مان را نه بر سر سفارت يا دفتر حافظ منافع چند کشور زبون و خائن، بلکه بر سر دشمن صهيونيست فرود مي آوريم…

به گزارش گروه سياسي «شبکه خبر دانشجو»، بسيج دانشجويي هفت دانشگاه بزرگ تهران با صدور بيانيه اي، اعلام كردند: خشم و غيرت انقلابي خود را در برابر دشمن صهيونيست بكار خواهند برد.

متن كامل بيانيه بسيج دانشجويي 7دانشگاه بزرگ تهران به اين شرح مي باشد:

بسم الله الرحمن الرحيم

تمسک به راه و روش حسيني و اصحاب عاشورايي اش، رمزي است نهفته در دل شيعياني که با حسرت، تمام طول عمر خود را با فرياد “يا ليتنا کنا معکم” سپري کرده اند و بي صبرانه انتظار فرصتي را مي کشند تا به آنچه در دل دارند جامه عمل بپوشانند. در مکتب عاشورا، ذلت و خواري جايگاهي ندارد که پرچم هيات منا الذله وديعه ايست از سالار شهيدان در دست پيروان راستينش.

امروز که دل رهبر انقلاب از حاکمان بزدل عرب و سازمان هاي بين المللي خون است و در پيام تاريخي خود فرياد مظلوميت فلسطين عزيز را سر دادند و مسلمانان و مومنان جهان را به دفاع از ملت مظلوم غزه فرا خواندند، فرزندان دانشجوي ايشان در دانشگاه ها نداي لبيک «يا خامنه اي» را از عمق جان فرياد کشيدند و در حرکاتي خودجوش و انقلابي تمام توان خود را براي بيان اعتراض خود به جهانيان به کار گرفته تا بگويند به مصداق «کل يوم عاشورا و کل ارض کربلا»، امروز عاشورايمان در کربلاي غزه بر پاست و ما را چه باک از نبرد و مرگ که ما در مکتب آزادگي حسين، شهادت را از قبول ذلت و خواري گواراتر مي دانيم.

تشکيل گردان هاي استشهادي و سازماندهي و آغاز آموزش هاي اوليه که با استقبال پرشور دانشجويان مسلمان انقلابي در سرتاسر ايران اسلامي روبه رو شد، اولين اقدام در اين راستا بود.

از آنجا که روحيه استکبار ستيزي و دفاع از مظلوم در قاطبه بدنه دانشجويي کشور موج مي زند، برگزاري تجمع ها و راهپيمايي هاي اعتراض آميز با شدت بيشتري پيگيري شد.

از اين پس نيز بنا به امر مطاع رسيده از سوي مقتدايمان مبني بر عدم ورود به سفارتخانه ها و دفاتر حافظ منافع، با دلي پر خون از خيانت رهبران بزدل و بي غيرت عرب خصوصاً مصر، اردن و عربستان که دست در دست دشمن صهيونيسم داده اند و در خون مظلومان غزه شريکند، اعتراض هاي خود را با وسعت و شدت بيشتري در حوزه هاي رسانه اي و جهاني پيگيري مي نماييم.

متاسفانه در ميان درياي اعتراضات و اظهار نفرت و انزجار در کشور، گروهي قليل که سالياني است قصد دارند خود را به عنوان جنبش دانشجويي جا زده و ذره اي از اسلام و انسانيت نمي دانند و تبديل به پايگاه نفوذي دشمنان اسلام گرديده اند به اظهاراتي سخيف و همسو با اربابان آمريکايي و صهيونيستي خود دست مي زنند، و گروهي از احزاب هم که رسوايي شان روز به روز افزون تر مي گردد، اقدام به نشر و تاييد اين صحبت ها مي کنند.

مسلماً حضور خيل عظيم دانشجويان شهادت طلب که تا به امروز ده ها هزار نفر را شامل مي شود نه تنها قوت قلبي براي برادران و خواهران مجاهدمان در مقاومت اسلامي فلسطين است، بلکه ترس و وحشتي بر هيمنه پوشالي دشمنان داخلي و خارجي نظام مقدس جمهوري اسلامي انداخته است که اينگونه اظهار نظرها از آثار خشم و عصبانيت آنهاست.

لذا دانشجويان انقلابي در گردان هاي استشهادي، خود را با دل و جان در کنار دلير مردان مقاومت فلسطين مي بينند و دست بر شمشير خشم و غيرت انقلابي اسلامي خود، و چون مولايمان علي (ع) خار در چشم و استخوان در گلو چشم بر فرمان رهبر و مقتداي خويش دارند که نه آن را بر سر سفارت يا دفتر حافظ منافع چند کشور زبون و خائن بلکه در مقابل دشمن صهيونيست فرو بريزند و خيبري ديگر به پا کنند و براي فرا رسيدن آن روز که ان شاءالله نزديک است لحظه شماري مي کنند.

امروز جنگ رسانه اي و ايجاد يک انتفاضه رسانه اي در ميان کشور هاي مسلمان ضرورتي مبرم دارد و بايد تمام مسؤولان رسانه اي در اين امر، انتفاضه فلسطين را ياري کنند.

موج هاي ضد صهيونيستي شکل گرفته در کشور هاي اسلامي در جهت فشار بر حاکمان بي غيرت عرب بايد در دستور کار اين انتفاضه رسانه اي قرار بگيرد تا به اميد خداوند انقلابي در جهان اسلام بپا شود و خون عزت طلبي بار ديگر در پيکره آن جريان پيدا کند.

جنبش دانشجويي پيام رهبر و مقتداي خود را بر روي چشم مي گذارد و لحظه اي آن را از ياد نمي برد و براي فدا کردن مال و جان خود در راه مکتب سيد الشهدا ثانيه شماري مي کند و بي صبرانه در انتظار روزي به سر مي برد که اسلام ناب محمدي بر جهان کفر و صهيونيست غلبه کند که وعده خداوند حق است که “فان حزب الله هم الغالبون.”

و السلام عليکم و رحمه الله و برکاته

 بسيج دانشجويي دانشگاه هاي صنعتی اميرکبير، شهيد بهشتي، تهران و علوم پزشکي تهران، خواجه نصير، شريف، علامه طباطبايي و علم و صنعت.

کاروان طریق القدس

آرشیو