شنبه 03 ژانویه 2009 13:05
شاه سلطان حسين‌هاي امروزي

وبلاگ “مهراوه من” شاه سلطان حسين‌هاي امروزي خبرگزاري فارس: با نگاهي به تاريخ انقلاب اسلامي پي‌خواهيم برد كه در اين زمان شاه سلطان حسين‌هاي زيادي وجود داشته‌اند كه اگر بخواهيم به يك نمونه از آن اشاره كنيم مي‌توان سال 1380 را نام برد. به گزارش خبرنگار فضاي مجازي خبرگزاري فارس، مجتبي ارغوان نويسنده وبلاگ “مهراوه […]

وبلاگ “مهراوه من”
شاه سلطان حسين‌هاي امروزي

خبرگزاري فارس: با نگاهي به تاريخ انقلاب اسلامي پي‌خواهيم برد كه در اين زمان شاه سلطان حسين‌هاي زيادي وجود داشته‌اند كه اگر بخواهيم به يك نمونه از آن اشاره كنيم مي‌توان سال 1380 را نام برد.

به گزارش خبرنگار فضاي مجازي خبرگزاري فارس، مجتبي ارغوان نويسنده وبلاگ “مهراوه من” مطلبي را با عنوان “نگاه سياسي ابطحي به مجالس امام حسين(ع)” در يكي از پست‌هاي وبلاگ خود منتشر كرده است.

برپايه اين گزارش در اين پست وبلاگ مي‌خوانيم:

با اشاره به فرمايشات اخير رهبر معظم انقلاب در ديدار با دانشجويان دانشگاه علم صنعت نوشت:
اما با نگاهي به گذشته 30 سال انقلاب پي خواهيم برد كه در اين سه دهه شاه سلطان حسين هاي امروزي نيز وجود داشته‌اند و اگر بخواهيم به يك نمونه از آن اشاره كنيم مي توان سال 1380 را نام برد.
زماني كه بوش رئيس جمهور آمريكا در يكي از مصاحبه‌هاي خود احتمال حمله به ايران را رد نكرد. سردار ذوالقدر در گفتگوي ويژه خبري ساعت 30:22 اعلام كرد كه جمهوري اسلامي ايران هرگونه حمله نظامي به ايران را به طور قاطع پاسخ خواهد داد.
فرداي همان روز نمايندگان مجلس ششم واكنش تندي را نسبت به سخنان سردار ذوالقدر نشان دادند كه چرا چنين حرفي زده است و بعد از آن شش بار وزير دفاع دولت اصلاحات شمخاني را به مجلس كشاندند و راجب سخنان سردار ذوالقدر از او توضيح خواستند بعد از آن هم بهزاد نبوي بيانيه‌اي بر عليه سردار ذوالقدر در مجلس قرائت كرد در آن روزها امثال محسن آرمين ،احمد شيرزاد در مقاله‌هاي جداگانه مستقيم به ترس از آمريكا اذعان كردند. بعد از آن هم نامه به دولت بوش فرستاند. تا عذرخواهي كرده باشند. آيا اين ادبيات ادبيات امام و رهبري است؟
رهبري نيز در جمع دانشجويان چنين فرمودند: همه‌ي ما بايد با بررسي و شناخت اينگونه افراد و مرور كارنامه اجرايي عناصري در گذشته، كه همواره با وادادگي در مقابل دشمن، چه در عرصه‌هاي سياسي و چه فرهنگي و اقتصادي، دست ذلت بسوي دشمنان انقلاب دراز مي‌كردند اجازه‌ي حاكميت و حضور مجدد به آنان را ندهيم.

کاروان طریق القدس

آرشیو