دوشنبه 26 ژانویه 2009 15:39
برگزاري تجمع در مسجد دانشگاه تهران انجام شد؛ اعتراض شديد دانشجويان به تلاش اروپا براي خروج منافقين از ليست تروريست‌ها
صدها نفر از دانشجويان دانشگاه تهران در اعتراض به تلاش‌هاي اتحاديه اروپا براي خارج كردن منافقين از ليست گروه‌هاي تروريستي، تجمع اعتراض‌آميزي را برگزار كردند.
به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، صدها نفر از دانشجويان دانشگاه تهران، امروز دوشنبه بعد از اقامه نماز ظهر و عصر در مسجد اين دانشگاه تجمع كرده و به اتحاديه اروپا در خصوص تلاش‌هايش براي خارج كردن منافقين از ليست گروه‌هاي تروريستي هشدار دادند.
اين دانشجويان با سردادن شعارهاي «مرگ بر آمريكا»، «مرگ بر انگليس» و «مرگ بر منافق» از اتحاديه اروپا خواستند تا در تصميم اخير خود تجديد نظر كند و در غير اينصورت در نظر آزادمردان دنيا منفورتر از پيش خواهد شد.
دانشجويان تجمع كننده اعلام كردند كه در خصوص ادامه اين روند از سوي اتحاديه اروپا، تجمعات سراسري را در مقابل سفارت‌خانه‌هاي كشورهاي اروپايي از جمله انگليس و فرانسه برگزار خواهند كرد.
اين تجمع با قرائت بيانيه‌ دانشجويان پايان يافت.
به گزارش فارس، در اين بيانيه آمده است، استكبار و حاميان تروريسم و كشتار در ادامه شرارت‌ها و اقدامات رذيلانه خود در صدد برنامه ديگري هستند. اتحاديه اروپا كه در دوران 8 سال دفاع مقدس از هيچ كمكي به صدام جنايتكار دريغ نورزيده اين بار از بقاياي صدام جنايت كار حمايت مي كند و در سناريوي جديد قصد دارد كه گروهك منافقين را از ليست تروريست‌ها خارج و به آن مشروعيت سياسي دهد، در حالي كه همين مدعيان حقوق بشر هيچ كاري براي مردم مظلوم غزه و فلسطين كه قرباني تروريست هستند نكرد و اين گوياي تروريست بودن آن‌هاست.
ما دانشجويان دانشگاه تهران به نمايندگي از دانشجويان كل كشور اين عمل رذيلانه را محكوم كرده و از همه آزادي خواهان جهان مي‌خواهيم كه در برابر اين نوع برخرودهاي دو گانه بايستند.
ما دانشجويان از اتحاديه اروپا مي‌خواهيم كه در رابطه با منافقين كه باعث قتل عام‌هاي خونين و جنايت ايران بودند، تجديد نظر كرده و آنها را در ليست تروريست باقي بگذارد. در غير اينصورت اين عمل آنها گوياي آن است كه خود آنها حاميان جنايت و تروريست سازمان يافته هستند و در وجدان انسان‌هاي آزاده جهان هر روز منفورتر خواهند شد.
کاروان طریق القدس

آرشیو