دوشنبه 26 ژانویه 2009 15:44
عضو كميسيون بهداشت مجلس: انقلاب ايران رويكرد مردم دنيا را به زندگي تغيير داد

عضو كميسيون بهداشت و درمان مجلس تصريح كرد: انقلاب اسلامي ايران رويكرد مردم دنيا را به زندگي تغيير داد و زندگي در راه خدا و براي خدا را نهادينه كرد. اميرحسين قاضي‌زاده امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت: انقلاب اسلامي ايران در جهان توانست دين انسان‌ساز اسلام را براي زندگي به […]

عضو كميسيون بهداشت و درمان مجلس تصريح كرد: انقلاب اسلامي ايران رويكرد مردم دنيا را به زندگي تغيير داد و زندگي در راه خدا و براي خدا را نهادينه كرد. اميرحسين قاضي‌زاده امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت: انقلاب اسلامي ايران در جهان توانست دين انسان‌ساز اسلام را براي زندگي به جهانيان معرفي كند.
نماينده مردم مشهد و كلات در مجلس شوراي اسلامي گفت: انقلاب بر پايه پرچم توحيد، مبارزه با استكبار و مقاومت مردم، نهادي را با تكيه بر باورهاي ديني در جهان پايه‌گذاري كرد.
وي تاكيد كرد: يكي از اشتباهات كه در تعريف انقلاب است، نگاه به شاخصه‌هاي توسعه انساني است كه به نظر مي‌آيد وجود چنين انقلابي بر پايه دين مبين اسلام، توسعه را براي جامعه چه به لحاظ علمي، اجتماعي، فرهنگي و توليد ثروت به دنبال دارد.
وي با بيان اينكه پس از انقلاب اسلامي رشد چشمگيري در شاخصه‌هاي سلامت در جامعه داشته‌ايم، گفت: افزايش طول عمر از 57 به بالاي 70 سال، پوشش نزديك به صددرصدي در واكسيناسيون و … يكي از شاخصه‌هاست كه پس از انقلاب محقق شده است.
نماينده مردم مشهد و كلات تصريح كرد: براساس آمار و اطلاعات، رشد علمي در دنيا را ايرانيان دارند به‌ طوري كه همه ‌ساله شاهد چاپ بسياري از مقالات ايراني هستيم.
قاضي‌زاده تاكيد كرد: بايد در حال حاضر به ‌دنبال عدالت باشيم، چرا كه در توليد ثروت جهش رو به رشد
کاروان طریق القدس

آرشیو