جمعه 30 ژانویه 2009 08:29
دوم خردادي‌ها مي‌خواستند كشور را رايگان بفروشند
يكي از رزمندگان دفاع مقدس گفت: يك بار اشتباه كرديم و مملكت را به دست دوم خردادي‌ها داديم كه آنها مي‌خواستند كشور را به رايگان بفروشند، اما نيروهاي حزب‌الله ديگر اجازه نمي‌دهند دوباره اين عناصر سر كار بيايند.
به گزارش خبرگزاري فارس از رشت، سعيد قاسمي عصر پنجشنبه در يادمان شلمچه و در سوگ عاشوراي غزه در گلزار شهداي رشت افزود: براي مبارزه جهاني عليه زورگويان بايد به سمت تشكيلات منسجم برويم و خود را براي روزهاي بحراني‌تر آماده كنيم.
وي با بيان اينكه ويژگي يك سرباز اين است كه جلوتر از ديگران حركت كند، اظهار داشت: نيروهاي حزب‌اللهي پيام رهبر معظم انقلاب را در مورد غزه درك كردند و جلوتر از مسئولان به حركت درآمدند.
اين رزمنده جبهه‌هاي جهاني مقاومت اسلامي بيان داشت: در جهان كنوني تمام حركت رزمندگان و آزاديخواهان از طرف دشمنان رصد مي‌شود و كساني كه منتسب به جامعه حزب‌الله هستند از حساسيت بيشتري برخوردارند.
وي تكليف نيروهاي حزب‌الله و مبارز را پايداري دانست و گفت: تكليف ما اين است به آناني كه لبيك گفتيم تا آخر بمانيم، ولي تاكتيك و روش مبارزه را هر فرد بستگي به شرايط تشخيص مي‌دهد.
قاسمي تصريح كرد: دشمنان مي‌خواهند مسئله مرتد بودن سلمان رشدي و صدور قتل وي به فرمان امام خميني (ره) را به فراموشي بسپارند و چون عقب‌نشيني كرديم و به دنبال عمل به فرمان امام(ره) نرفتيم سلمان رشدي‌هاي ديگر سر بر آوردند و هر روز در جهان فتنه تازه‌اي به پا شده است.
وي اذعان داشت: در جنگ 22 روزه رژيم صهيونيستي عليه مردم 5/1 ميليون نفري مسلمان، مظلوم، محاصره شده و در بند غزه انواع بمب‌ها را بر سر آنان فرو ريخت.
قاسمي با اشاره به پايداري رزمندگان مقاومت اسلامي تاكيد كرد: رزمنده مادامي كه در بين مردم زندگي مي‌كند، مي‌تواند ادامه حيات بدهد و يك چريك همانند ماهي در آب مي‌ماند كه در كنار مردم به مبارزه مي‌پردازد.
وي اظهار داشت: همه دنيا اعتراف دارند كه مقاومت مردم غزه برگرفته از ملت ايران است و مقاومت اسلامي لبنان نيز پايداري خود را از ايران الگو گرفت.
قاسمي در ادامه جريان‌هاي موسوم به چپ و راست را بازي‌ سياسي عنوان كرد و افزود: در اين زمينه ما را بازي دادند و نيروهاي ارزشي از درون فرو ريختند.
وي خاطرنشان كرد: ما فرزندان كساني هستيم كه خون شفاف و زلال خود را براي اين نهضت اسلامي ريختند تا پرچم انقلاب اسلامي به دست صاحب اصلي آن برسد.
کاروان طریق القدس

آرشیو